13 obserwujących
227 notek
167k odsłon
574 odsłony

Wieści z USA i nie tylko

Wykop Skomentuj18

Rozwój sytuacji w USA będzie miał wpływ na sytuację w Polsce i dalszy przebieg pandemii, jak również wychodzenie z kryzysu.

Jak wynika z różnych informacji, przede wszystkim spoza oficjalnych mediów, trwa tam wewnętrzna wojna pomiędzy ekipą Trumpa a ludźmi związanymi z międzynarodowymi grupami finansów i ponad narodowej władzy, ogólnie znanych jako siły NWO.

Poniżej jest bardzo ciekawy wywiad z Polakiem, który jest w USA już ponad 30 lat i ma dostęp do informacji jako człowiek amerykańskich służb. Występuje tu anonimowo ze zrozumiałych względów.

Informacje, które są już dostępne oficjalnie, pomaga w tym wywiadzie połączyć w spójną, logiczną całość.

Obecny w świecie koronawirus jest produktem końcowym badań trwających od 2006 roku.

Wirus został laboratoryjnie wzmocniony, połączono dwa wirusy, aby uzyskać broń biologiczną.

Prace nad tym trwały na uniwersytecie w Płn. Karolinie. W 2013 roku część tych badań została przeniesiona na grunt chiński.

Obecny wirus jest pochodzenia chińskiego, ale mamy już też do czynienia z dwoma silniejszymi wirusami pochodzącymi od nietoperzy z Australii i z południowej Argentyny.

Jest już w sprzedaży szczepionka anty wirusowa, bardzo droga, której działanie polega na atakowaniu patogenu, który blokuje związanie się tlenu z żelazem w hemoglobinie. Dlatego wirus atakuje mięsień sercowy, płuca czy nerki.

Działanie wirusa jest podobne do oddziaływania instalacji 5 G, która działa na tej samej zasadzie poprzez rezonans elektromagnetyczny.

Czas wymknięcia się z laboratorium wirusa sprzęgł się z uruchomieniem w Wuhan anten 5 G o wysokiej częstotliwości.

Czy nastąpiło wzmocnienie efektu obu oddziaływań?

Politycznie chodzi o to, żeby ludzie przyjęli szczepionki. Ale trzeba zbadać co się znajduje w tych szczepionkach. W Niemczech jest firma, która ma szczepionki oparte na nano cząsteczkach, które mogą otrzymywać rezonans zewnętrzny, elektromagnetyczny i powodować zachowania organizmu według częstotliwości, które zostają wprowadzone.

W Ameryce podnosi się bunt społeczny, szczególnie w stanach rządzonych przez demokratów. W Nowym Jorku zostało wniesione oskarżenie przeciwko gubernatorowi NY i prawnikowi stanowemu w związku z nadużyciem władzy w czasie epidemii.

Autor wywiadu ciekawie opisuje metody działania Trumpa w stosunku do przeciwników.

Wg niego Trump nie jest zwolennikiem szczepień przymusowych.

Na przełomie czerwca i lipca mają być ujawnione sprawy porywania dzieci, produkcji adrenochromu, substancji poprawiającej jakość życia osób bardzo majętnych pozyskiwanego w sposób nieludzki.

Celem Trumpa jest osuszenie amerykańskiego „bagna” i powrót do normalnej ekonomii i samowystarczalności.

Na ile to przełoży się na sprawy polskie, to zapewne się przekonamy.

Zachęcam do odsłuchania całości wywiadu, bo jest bardzo ciekawy:
Historia przyspiesza..

Media amerykańskie, a nawet chińskie, jak China Morning Post zacytowały wypowiedź Donalda Trumpa, że coronawirus to coś gorszego niż 9/11 i Pearl Harbour. Trump stwierdził też, że Amerykanie nie wytrzymają dłużej ograniczeń.

Trump oskarża WHO, że nie podjęła w odpowiednim czasie działań, które mogły ograniczyć skutki epidemii, mimo pojawiających się w prasie medycznej artykułów przestrzegających przed tym.

Trump daje 30 dni WHO na zmianę postępowania, potem wycofa się całkowicie z WHO.


Włoska deputowana Sara Cunial oskarża Billa Gatesa o zbrodnie przeciw ludzkości. Wystąpienie miało miejsce we włoskim parlamencie 14 maja 2020.

Powiedziała m.in.:

„Bill Gates w 2018 roku przepowiedział już pandemię, której symulację przeprowadzono w październiku ubiegłego roku podczas wydarzenia Event 201″

Wraz z przyjaciółmi w Davos i przez wiele dziesięcioleci angażował się w opracowanie planu wyludnienia i sprawowanie dyktatorskiej kontroli nad globalnymi politykami, mającymi na celu uzyskać przewagę nad rolnictwem, technologią i energią”.

Stwierdziła także: „Mówi dosłownie w swojej deklaracji: Jeśli wykonamy dobrą robotę dzięki nowym szczepionkom, opiece zdrowotnej i zdrowiu reprodukcyjnemu, możemy zmniejszyć liczbę ludności na świecie o 10–15%. Kontynuuje: Tylko ludobójstwo może uratować świat. Dzięki szczepionkom udało mu się wysterylizować miliony kobiet w Afryce i doprowadzić do epidemii polio, w której spowodował paraliż u pół miliona dzieci w Indiach, a do dziś dzięki szczepionkom Dtap powoduje więcej zgonów niż sama choroba”.

„To samo robi z GMO, które przekazuje biednym populacjom. Wszystko to, gdy już myśli o dystrybucji tatuażu kwantowego do rozpoznawania szczepień i szczepionek, narzędzi do przeprogramowania naszego układu odpornościowego.

Gates współpracuje też z kilkoma międzynarodowymi firmami G 5, które posiadają swoje obiekty w USA.

Prawdziwym celem tego wszystkiego jest całkowita kontrola, absolutna dominacja nad ludźmi. Przekształcenie nas w świnki morskie oraz niewolników. ”

„Doradzam naszemu prezydentowi:

Panie prezydencie! następnym razem kiedy dostanie pan telefon od Billa Gatesa proszę przekazać go bezpośrednio do międzynarodowego trybunału karnego w sprawie zbrodni przeciw ludzkości.

Jeśli tego nie zrobisz, powiedz nam jak mamy cię zdefiniować.

Przyjaciela, który wykonuje rozkazy przestępcy?”

Jej wypowiedź wzbudziła wściekłą reakcję części parlamentu, a film jest usuwany z YT.

Proszę obejrzeć, póki jeszcze gdzieniegdzie jest, internauci zamieścili go ponownie:

.


Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka