6 obserwujących
53 notki
29k odsłon
  700   1

O karabinku Grot - wyjaśnienie afery

Polecam ten filmik. Wreszcie fachowy komentarz żołnierza, który zna się na rzeczy.

Moim zdaniem kluczem do "Afery Grota" nie jest spisek dwunastu Żydów ze Świątyni Salomona, lecz po prostu brak profesjonalizmu.

Profesjonalizmem nie popisał się zarząd Łucznika, który nie popisał się dopuszczając od sytuacji, kiedy niedopracowany wyrób trafia w ręce klienta.

Profesjonalizmem nie popisał się nasz Antonii, który tak się spieszył z w wprowadzeniem Grota na uzbrojenie, że teraz będzie trzeba wymieniać zamki i iglice w tysiącach karabinów. Ciekawe co z rdzą?

Profesjonalizmem nie popisał się "zespół" Pana Mosznera, robiąc jakieś dziwne testy Grota. Żeby było weselej z całego "zespołu" pod raportem tylko Pan Moszner podpisał się z imienia i nazwiska.

Profesjonalizmem nie popisali się dziennikarze Onetu, którzy na podstawie opinii Leśnego Dziadka odpali wielką aferę. To tak jakby na podstawie opinii emerytowanego kierowcy ciężarówki opublikować artykuł, że ciężarówka Scania jest niebezpieczna dla użytkownika. Oj ,będzie trzeba Łucznikowi odpalić bańkę po przegranym procesie!!!

Profesjonalizmem nie wykazała się opozycja, która zażądała zwołania komisji sejmowej, zamiast wysłać do Łucznika na przykład Laska albo Rozenka, żeby na miejscu zorientowali się w sytuacji.

Szczytem szczytu jest już zgłoszenie sprawy do NIK, któremu szefuje sławny hotelarz.


                          WAM WSZYSTKIM KURY SZCZAĆ, A NIE WOJSKIEM SIĘ ZAJMOWAĆ. 

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo