Rozważania Głupca
Wprawdzie myślenie nie boli, ale w Polsce bycie człowiekiem myślącym samodzielnie, to wyzwanie godne herosów.
23 obserwujących
404 notki
287k odsłon
  483   0

Idee Hitlera wcale nie umarły!

Materiał który wstrząsnął, ale nie zmieszał PiS. / Mat Google
Materiał który wstrząsnął, ale nie zmieszał PiS. / Mat Google

Czy rodowity Polak może być wielbicielem Hitlera?

        Niedawno jedna z telewizorni wyemitowała film nakręcony ze zlotu polskojęzycznych nazistów, jaki sobie to bractwo obstalowało z okazji urodzin niespełnionego artychy, niejakiego Adolfa Hitlera.

Tu warto zauważyć, że polska dziennikarska brać jest mocno niedouczona na niwie historii XX wieku, do tego stopnia, że notorycznie MYLI pojęcia faszyzm i nazizm.

FASZYZM I FASZYŚCI, jak sama nazwa wskazuje, to wynalazek renegatów z szeregów włoskich socjalistów, (nazwa pochodzi od fasces, czyli na polski rózgi liktorskiej, w starożytnym Rzymie oznaki straży osobistej wysokiego rangą urzędnika lub władcy), Ruch powstał po podobnym do obecnego, totalnego blamażu elit socjalistycznych, połączonym z wyraźnym upośledzeniem interesów Włoch przy podziale łupów wojennych z 1 wojny światowej. Mimo, że rządy faszystów we Włoszech były dyktaturą, jednak nie sposób odmówić im tego, że przyczyniły się do znaczącego rozwoju zacofanego w wyniku blisko 1`500 lat dyktatury kościelnej państwa. Włoski faszyzm DO KOŃCA, czyli do zdymisjonowania Benito Mussoliniego, pozostawał dyktaturą LEWICOWĄ, w której głównym motorem działań państwa rządzonego przez Duce (na polski Wodza) Mussoliniego było przywrócenie dawnej potęgi starożytnej Republiki Rzymskiej.

NAZIZM I NAZIŚCI, to wynalazek niemiecki, w którym źródłosłowem jest ksenofobiczny nacjonalizm, zakładający a priori wyższość rasy germańskiej nad innymi nacjami. Nie jest tajemnicą, że tak zwany „wąski krąg”, czyli kilkunastoosobowe elitarne grono partyjnych weteranów-założycieli NSDAP, mające prawo do zwracania się w prywatnych rozmowach do Adolfa Hitlera per „ty”, było członkami mistycznego stowarzyszenia, które miało ogromne wpływy wśród niemieckich elit burżuazyjnych.

Nazizm był realnym kultem religijnym, a po przejęciu władzy przez Hitlera i proklamowaniu III Rzeszy, stał się de facto oficjalną religią państwową!

    Jakby któryś z wielbicieli Adolfa Hitlera byłby narodowości polskiej, a nawet tylko Słowiańskiej, (tutaj ukłon pod adresem wielbiących Hitlera Ukraińców), to przypomina się tym intelektualnym outsiderom, iż DOKŁADNIE,

to Adolf Hitler w swoim manifeście „Mein Kampf” zapisał dla potomności to, jaką pogardę żywi dla Słowian, a do Polakach w szczególności i JAKI IM PRZEZNACZYŁ LOS, gdyby tak przypadkiem dorwał się do władzy.

A była to DOKŁADNIE rola niewolników lub pachołków „germańskiej rasy panów”!

Niedoszły artycha Hitler uznał w swoich pseudonaukowych bredniach, że Niemcom do szczęścia pilnie potrzeba „przestrzeni życiowej”, czyli obszaru na który mogli skierować swoją imperialna agresję. Hitler, a zwłaszcza Himmler byli zafascynowani dokonaniami na polu podbijania terenów zamieszkałych przez Słowian, zwłaszcza dokonanymi przez Państwo Zakonne Krzyżaków, które

jak nie podstępem, to przemocą wasalizowało sobie nie tylko tereny zamieszkałe przez pogańskie plemiona Prusów i Litwinów, ale również tereny należące do Polski, doprowadzając do przejęcia kontroli nad ujściem Wisły, a tym samym do prawa nakładania wysokiego trybu za tranzyt polskiego eksportu. Cła nakładane przez Zakon na polskie towary były tak zabójcze, że polskim kupcom NIE OPŁACAŁO się ich uiszczać, gdyż taniej i bezpieczniej było je sprzedać, nawet za bezcen, kupcom krzyżackim.

    Dla ideologów nazizmu, Polacy stanowili, podobnie jak Żydzi, „element niepożądany”, więc naród polski, w planach Hitlera, miał NAJPIERW zostać pozbawiony elity intelektualnej, poprzez eksterminację dokładnie wszystkich tych osób, które nie przystąpiłyby do urzędowej germanizacji, a następnie za pomocą planowej polityki wyniszczania, zredukowany w trzech pokoleniach do liczby około 5 milionów niewolników, na ile to szacowano potrzeby efektywnej eksploracji terenów zamieszkałych przez Polaków.

Równie ponure plany miał Adolf Hitler wobec Ukraińców, których również miała dotknąć planowa i metodycznie prowadzone eksterminacja, która miała zredukować liczbę Ukraińców do porównywalnych rozmiarów co liczba Polaków i również im przeznaczono rolę niewolników „rasy panów”.

    Wracając do teraźniejszości, można jedynie ubolewać nad stanem poczytalności tych Polaków, którzy, mimo ewidentnego ludobójstwa dokonanego na podstawie OSOBISTEGO rozkazu Hitlera na Polakach, gotowi są w JAKIKOLWIEK sposób oddawać cześć temu zbrodniarzowi i jego siepaczom!

NO, CHYBA, ŻE TO WCALE NIE SĄ POLACY!!! Mimo, że mieszkają w Polsce, mówią po polsku i mają polskie obywatelstwa.

Jakby ktoś tego nie wiedział,

(a nie ma się czemu dziwić, bo oprycznina IPN jest nakierowana nie na tropieniu FAKTYCZNYCH zbrodniarzy, którzy pod szyldem III Rzeszy dopuścili się niewyobrażalnych zbrodni na Polakach w czasie 2 wojny światowej i równie okrutnych zbrodniarzy z obu stron barykady wojny domowej z lat 1945-1949, ale zajmuje się głównie dintojrą na funkcjonariuszach okresu PRL),

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo