Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
28 obserwujących
2054 notki
463k odsłony
48 odsłon

Prosta mowa o współpracy różnych systemów kryptowalut

Wykop SkomentujDlaczego pożyteczne są różne kryptowaluty, a nie tylko jedna wybrana (w domyśle Bitcoin lub inna ustalona), tak że poza nią nie ma już nic?
Wcześniej załączyłem wystąpienie Antonopoulosa, który mówił o interoperacyjności -łączeniu różnych systemów blockchainowych we wspólną sieć, współpracujących kryptowalut. Co zapewnia dopełniające się rożne funkcjonalności w otwartym systemie.

Poniżej mamy ten temat, w bardziej przystępnym ujęciu, od X-Grosza:
I jak łatwo zauważyć właśnie kryptowalutowe smartcontract'y zapewniają nam równe traktowanie ludzi, pewniejsze ubezpieczenia itd. Bo to co nam proponują obecni administratorzy państw, to jakiś dziki woluntaryzm i masowe krzywdy ludzkie.

Mam nawet podejrzenie, że dzisiejsi kacykowie nie zdają sobie sprawy, w jakiej grze uczestniczą: ich dzikie partykularyzmy mają pchnąć ludzkość w ręce sztucznej inteligencji, która zaopiekuje się nami dużo lepiej. I tak będzie - będziemy wdzięczni za taką zmianę i bez refleksji dokąd to prowadzi.Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka