Fabryka Prostych Rozwiązań
Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -nie wahaj się pytać, a jeśli mimo odpowiedzi nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
29 obserwujących
2536 notek
536k odsłon
  305   0

Ustawcie się w kolejce do szczepienia


Właśnie skończyłem odsłuch książki: A.G.Riddle - Pandemia.
Rzecz o pandemii eboli - jak się początkowo wydawało, a potem się okazało czymś podobnym do śmiercionośnej grypy, sztucznego pochodzenia. Generalnie bardzo wiele tam podobieństw z obecnym koronawirusem. Nawet rządy robiły coś takiego jak Bio-Tarcza. Skąd my to znamy ?;)

Ale o czym chcę powiedzieć, to antidotum zrobiono w szczepionce (szczepionka lecząca i zapobiegająca zarażeniu). Ale to nie wszystko okazuje się, że szczepienie daje jakąś zmianę w DNA człowieka i kolejną wrażliwość na inne czynniki. Więc potrzebny jest kolejny czynnik odwrażliwiający, ale to nie wszyscy już otrzymują.

Więc pomyślałem sobie, gdyby rządy miały zadanie wymordować starszych ludzi (bo ZUSy muszą trwać), to jak by to zrobiły w obecnym realu? Może tak:

  • pandemia koronawirusa powszechna, bez wyjątków, zabijająca najsłabszych (I-fala);
  • szczepionka z trucizną z opóźnieniem czasowym np. 2 lata (II-fala);
  • antidotum dla młodziaków wyzwalane mikrofalowo ze smartfonów (bo młodziaki używają tego kilka godzin dziennie). Czyli owe mikrofale dezaktywowałyby truciznę w szczepionce, zmieniając DNA młodziaków.
  • a dla wybrańców byłaby kolejna modyfikacja DNA, jako nagroda, dająca jakieś supermoce, np większą inteligencję, siłę fizyczną, czy odporność immunologiczną.

Tak to bez specjalnego proszenia ludzie sami ustawialiby się w kolejce, do szczepień i innych modyfikacji.

A więc ustawcie się w kolejkę, proszę państwa i nie przepychać się, bo ci przepychacze pójdą na koniec kolejki.
Torrent tej książki dostępny za friko via Session (przez 7dni)

Lubię to! Skomentuj33 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości