Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
28 obserwujących
2035 notek
461k odsłon
374 odsłony

2000 lat p.n.e. było Królestwo Lehii

Wykop Skomentuj19To historia - nie od historyków, dotowanych (lub pretendujących do tych dotacji) obcych mocarstw (szczególnie Niemiec). To historia, którą okupanci chcą wdeptać w glebę. Ale są tacy, którzy potrafią ją wykopać i odnaleźć w starych bibliotekach, a potem opisać dla nas Polaków, byśmy pamiętali o naszej dawnej wielkości i nie utracili państwa, na rzecz jakichś hucpiarskich rabusiów.
Ja nie jestem tu ekspertem, a tylko odbiorcą przekazów. Z książek Bieszka, przeczytałem tylko I część, czyli "Słowiańscy królowie Lechii".

Ale kim są ewentualni prześmiewcy, opowiadający o jakichś Turbolechitach (te złe emocje też o czymś świadczą)? Ci pretendenci do obcych dotacji, zupełnie mnie nie przekonują. Ja już wolę czytać Bieszka, bo opiera się na porządnych dokumentach, choć wbrew wieloletniej propagandzie historycznej naszych zaborców.
Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura