1 obserwujący
100 notek
173k odsłony
  722   0

Zdziczałe psy zagryzły turystkę

Krwawiąc zdołała jeszcze zadzwonić po pomoc

W powiecie tarnowskim hordy dzików sieją postrach od kilku lat. Mieszkańcy nie mogą nic zrobić, radni powiatowi nie chcą , boją się zgłaszać interpelacji do starosty powiatu w sprawach nadzoru nad kołami łowieckimi, bo wicestarosta Karciński PSL też jest myśliwym. Postawienie sprawy oficjalnie jest równoznaczne z politycznym niebytem. W przyszłym roku wybory samorządowe, kto takiego nadgorliwego radnego wpisze na listę kandydatów do rady powiatu  rządzonego przez koalicję Prawa i Sprawiedliwości z wyraźnie dominującym PSL-em  !

  https://www.o2.pl/artykul/dzikie-psy-zagryzly-turystke-w-grecji-krwawiac-zdolala-jeszcze-zadzwonic-po-pomoc-6169518123673217a      

Po kryzysie ekonomicznym wielu ludzi pozbyło się swoich psów zostawiając przy drodze czy w lesie. Greckie dane wskazują, że w kraju żyje ponad milion zdziczałych  psów. Grecki samorząd najwyraźniej nie rożni się  specjalnie od tarnowskiego

Policja znalazła ciało brytyjskiej turystki zabitej przez psy na terenie wykopalisk archeologicznych na południe od miasta Komotini. "To absolutna tragedia. Ona często tu przyjeżdżała, kochała nasz kraj i naszą kulturę" - przekonuje grecki znajomy zabitej i uczestnik akcji poszukiwawczej. 64-latka nie wróciła ze spaceru po plaży. Jej martwe ciało nosiło ślady ugryzień. Pierwsi na miejscu przeżyli szok na widok zastanej sceny. Grecka policja uważa, że turystkę zabiło stado zdziczałych psów. Emerytowana profesor Oksfordu na piechotę poszła zwiedzać kompleks archeologiczny Mesimvria. Mieszkająca na prywatnej kwaterze, Brytyjka zadzwoniła do rodziny. Powiedziała im, że zaatakowały ją bezpańskie zwierzęta. Po rozmowie to właśnie jej bliscy z Wysp wezwali na pomoc grecką policję - donosi "Daily Mail".

Ostatni raz turystkę widzieli plażowicze. Mijała ich w drodze z wykopalisk. Poszarpane zwłoki 64-latki policja znalazła następnego dnia przez południem. Zabrano je na obdukcję do szpitala Sismanoglio Hospital w Komotini. 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości