Blog
eradycator
eradycator
eradycator katoetnoagrocentrysta Ziemi Tarnowskiej fitopatolog
0 obserwujących 97 notek 162786 odsłon
eradycator, 24 września 2017 r.

Zdziczałe psy zagryzły turystkę

710 0 0 A A A

Krwawiąc zdołała jeszcze zadzwonić po pomoc

W powiecie tarnowskim hordy dzików sieją postrach od kilku lat. Mieszkańcy nie mogą nic zrobić, radni powiatowi nie chcą , boją się zgłaszać interpelacji do starosty powiatu w sprawach nadzoru nad kołami łowieckimi, bo wicestarosta Karciński PSL też jest myśliwym. Postawienie sprawy oficjalnie jest równoznaczne z politycznym niebytem. W przyszłym roku wybory samorządowe, kto takiego nadgorliwego radnego wpisze na listę kandydatów do rady powiatu  rządzonego przez koalicję Prawa i Sprawiedliwości z wyraźnie dominującym PSL-em  !

  https://www.o2.pl/artykul/dzikie-psy-zagryzly-turystke-w-grecji-krwawiac-zdolala-jeszcze-zadzwonic-po-pomoc-6169518123673217a      

Po kryzysie ekonomicznym wielu ludzi pozbyło się swoich psów zostawiając przy drodze czy w lesie. Greckie dane wskazują, że w kraju żyje ponad milion zdziczałych  psów. Grecki samorząd najwyraźniej nie rożni się  specjalnie od tarnowskiego

Policja znalazła ciało brytyjskiej turystki zabitej przez psy na terenie wykopalisk archeologicznych na południe od miasta Komotini. "To absolutna tragedia. Ona często tu przyjeżdżała, kochała nasz kraj i naszą kulturę" - przekonuje grecki znajomy zabitej i uczestnik akcji poszukiwawczej. 64-latka nie wróciła ze spaceru po plaży. Jej martwe ciało nosiło ślady ugryzień. Pierwsi na miejscu przeżyli szok na widok zastanej sceny. Grecka policja uważa, że turystkę zabiło stado zdziczałych psów. Emerytowana profesor Oksfordu na piechotę poszła zwiedzać kompleks archeologiczny Mesimvria. Mieszkająca na prywatnej kwaterze, Brytyjka zadzwoniła do rodziny. Powiedziała im, że zaatakowały ją bezpańskie zwierzęta. Po rozmowie to właśnie jej bliscy z Wysp wezwali na pomoc grecką policję - donosi "Daily Mail".

Ostatni raz turystkę widzieli plażowicze. Mijała ich w drodze z wykopalisk. Poszarpane zwłoki 64-latki policja znalazła następnego dnia przez południem. Zabrano je na obdukcję do szpitala Sismanoglio Hospital w Komotini. 

Opublikowano: 24.09.2017 21:21. Ostatnia aktualizacja: 24.09.2017 21:24.
Autor: eradycator
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

tuziemczy katoagroetnocentryzm , dystrybucjonizm ,żywnośc funkcjonalna, etnobotanika, permakultura,

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • sprawa wraca jak bumerang, za przyczyną obywatelskiego donosu niejakiego Stanisława Janusia...
  • http://gmina.tarnow.pl/projekty_uchwal/2017/23-02/2.pdf
  • @WEGETARIAŃSKI...

Tematy w dziale Rozmaitości