2 obserwujących
51 notek
16k odsłon
  192   2

Donald do Rafała: Mam pomysła!

Lubię się bawić!
Bawmy się więc!

    Wczoraj, Rafał Trzaskowski wystąpił w Gdańsku. Jak słusznie zauważył senator Libicki w swym, opublikowanym na Salonie, tekście (jeszcze wisi na SG), My – zwykli wyborcy, nie dowiedzieliśmy się z tego wystąpienia, niczego! Któryś z Glogerów, z kolei, komentując tę konstatację senatora, stwierdził usprawiedliwiająco (z ironią!), że program Trzaskowskiego jest tajny i nie należy go ujawniać, bo druga strona mogłaby go wykorzystać i przedstawić jako własny.
    

Słuszna uwaga! Niezwykle przenikliwa! Jednak wobec faktów (o tym dalej), rzekłbym, że raczej by go udaremnić. Bowiem jest coś na rzeczy!
    

Połączmy, po prostu, pewne fakty. Oto Donald przebąkuje od jakiegoś czasu, o swym powrocie na scenę polskiej polityki. Odgraża się, że ma zamiar odebrać władzę Jarosławowi i PiS-owi w ogóle. I tu jest pies pogrzebany!
  

 Jak dowiedziałem się bowiem, ze znanych tylko mnie dyskretnych źródeł, doszło – pod auspicjami wiceprzewodniczącej Komisji Europejskiej, Very Jurowej - do konspiracyjnego spotkania Donalda z Rafałem, na którym Donald wyłuszczył swój tajny plan.
    

Oto, PO KO, ma zamiar, na wiosnę przyszłego roku (jeśli dojdzie do przyspieszonych wyborów parlamentarnych), przeprowadzić równoległe wybory, dla dwóch partii: partii Budki i partii Szymona. Uzgodniono już parytet mandatów. Dodatkowo: premierem – Rafał, wicepremierem – Szymon. Donald zaś prezydentem. Borysowi, mają wybudować największą w stolicy budkę z lodami nowej marki: „Grzegorz S.”.
  

 Utworzony w ten sposób równoległy parlament oraz urząd prezydenta RP, maja uzyskać oficjalne poparcie i uznanie przez wszystkie organy wewnętrzne Unii Europejskiej i nie tylko.

Oto, prezydent USA Biden, ma podjąć decyzję o zwiększeniu od 1-go stycznia 2022r.do wysokości 100 tys. Żołnierzy, kontyngentu wojsk amerykańskich w Polsce. Na morze bałtyckie tego dnia, mają wpłynąć dwa lotniskowce United States Navy: „Nimitz” oraz „John F. Kennedy” (budowę lotniskowca, z tego powodu, przyśpieszono).
  

 Problemem mogłaby byś Rosja. Jednak i tę kwestię rozwiązano. Władimir Władymirowicz, ma obiecaną (podpisana umowa przyrzeczenia z Bidenem) odsprzedaż, z okazji 70-tych urodzin (7 października 2022r.), stanu Alaska (po promocyjnej cenie!).
  

 Tak oto, szargana i poniewierana przez wszystkich w ciągu ostatnich siedmiu lat – Polska, ma powrócić tryumfalnie na salony!
  

 I gitara!

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka