FB
FB
Eternity Eternity
592
BLOG

Dotyczy wypowiedzi pod notką: Szkielet kobiety na granicy polsko-białoruskiej…

Eternity Eternity Blogi Obserwuj temat Obserwuj notkę 62

RE: Szkielet kobiety na granicy polsko-białoruskiej. Wiadomo, kim była. Tomasz Lis: "Wstyd"


https://www.salon24.pl/newsroom/1287232,szkielet-kobiety-na-granicy-polsko-bialoruskiej-wiadomo-kim-byla-tomasz-lis-wstyd#comment-24039448


Większość komentarzy to wstyd i hańba. Oglądający z nami lekarze pediatrzy z San Francisco, też Polacy mieli łzy w oczach. Co sie z tym narodem stało? Czy to są katolicy, czy zgraja barbarzyńców??

Niedawno media podawały informację o podobnej śmierci Ibrahima Dihiya, lekarza z Jemenu. 36-latek zmarł w Puszczy Białowieskiej i został pochowany na muzułmańskim cmentarzu w Bohonikach. Mahlet i Ibrahim to kolejne ofiary znalezione przy granicy z Białorusią. W styczniu informowano, że od początku kryzysu na granicy polsko – białoruskiej zmarło co najmniej 217 nielegalnych imigrantów.

"Serce" śpiewa Olena Leonenko na Benefisie Janusza Głowackiego


Z jakimi wspaniałymi ludźmi miałem możliwość często się spotykać. Może pytaniami zachęcę do merytorycznej dyskusji?

Dlaczego wrażliwość jest ważna dla człowieka?

Pomaga nam być czujnym wobec niebezpieczeństwa. Wrażliwość jest również podstawą współczucia i empatii. Bycie wrażliwym pomaga budować i utrzymywać relacje osobiste i zawodowe. Pomaga w podejmowaniu decyzji, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Dlaczego wrażliwość jest ważna w życiu?

Są w stanie zastanowić się nad swoimi emocjami i wyartykułować swoje myśli i uczucia w wyrafinowany sposób. Ponieważ osoby o wysokiej wrażliwości mają zazwyczaj zaawansowane umiejętności emocjonalne, istnieje większe prawdopodobieństwo, że będą skuteczne w swoim życiu, ponieważ potrafią kontrolować, rozumieć i produktywnie wykorzystywać swoje emocje.

Czym jest wrażliwość w życiu człowieka?

Wrażliwość jest podstawową cechą człowieka i opisuje zdolność do odbierania i przetwarzania informacji o środowisku. Wrażliwość składa się z dwóch podstawowych komponentów. Po pierwsze, odbiór informacji sensorycznych ze środowiska, takich jak dźwięk, zapach, smak i dotyk.


Eternity
O mnie Eternity

Try to be Meraki, - means “to do something with soul, creativity, or love”

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura