Video sing together Mike Jagger
Video sing together Mike Jagger
Eternity Eternity
175
BLOG

Tina Turner, wszystko się kończy…

Eternity Eternity Muzyka Obserwuj temat Obserwuj notkę 16

Jej rzecznik prasowy oświadczył, że Turner zmarła po długiej chorobie w swoim domu w Kusnacht niedaleko Zurychu w Szwajcarii, według Sky News.

Fani wspominają ostatni koncert legendy muzyki Tiny Turner, który odbył się w Sheffield Arena 5 maja 2009 roku. Piosenkarka, która zmarła w środę w wieku 83 lat, zagrała koncert w ramach trasy z okazji 50. rocznicy przejścia na emeryturę.

Turner zyskała rozgłos jako główna wokalistka duetu muzycznego Ike & Tina Turner w latach 60-tych i 70-tych, zanim przeszła na solową karierę i dokonała wielkiego powrotu na początku lat 80-tych dzięki albumowi Private Dancer z 1984 roku.

Była jedną z najlepiej sprzedających się artystek nagrywających wszechczasów, znaną z wielu hitów, w tym "What's Love Got to Do with It", "The Best" i "We Don't Need Another Hero (Thunderdome)".

Historia jej życia została opowiedziana w przebojowym filmie What's Love Got To Do With It z 1993 roku, z Angelą Bassett w roli głównej, który zdobył dwie nominacje do Oscara, w tym jedną dla Bassett.

Turner była również laureatką ośmiu nagród Grammy w swojej karierze, a także trzech nagród Grammy Hall of Fame i nagrody Grammy za całokształt twórczości.

Jak każdy wojownik szos, Tina Turner zawitała do Vancouver więcej niż kilka razy w ciągu swojej ponad 66-letniej kariery.

Fani legendarnej piosenkarki zabrali się do mediów społecznościowych, aby wyrazić swój smutek i podziw dla Turner.

Wspaniałe poczucie humoru:

Music Legend Tina Turner And Oprah’s ICONIC Duet | The Oprah Winfrey Show | OWN

https://youtu.be/isA0jMZHGMQ

Zagadka. Z kim wspólnie śpiewała Tina Turner?

https://vancouversun.com/entertainment/music/tina-turner-obituary-vancouver


Zobacz galerię zdjęć:

Vancover Sun
Vancover Sun Vancouver Sun
Eternity
O mnie Eternity

Try to be Meraki, - means “to do something with soul, creativity, or love”

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura