Pozwole sobie zacytować człowieka który siedział chwilkę na kontrakcie w naszym wojsku, jak dla mnie cyctat miesiąca :
"Wojsko jak wojsko, ale nie wiedziałem, że jest tam tylu partyzantów" ;) Pozdrawiam wszystkich co mają do czynienia ;)
84
BLOG



Komentarze
Pokaż komentarze