61 obserwujących
1134 notki
1114k odsłon
4164 odsłony

Tylko PiS obroni nas przed marszałkiem Czarzastym

Wykop Skomentuj311

To co dziś wyprawiał marszałek Czarzasty w TVP Info no to po prostu koniec świata. Zaczął od przytoczenia wprost tez o polish death camps twierdząc, że jeszcze nie tak dawno w PL były strefy do których Żydzi mieli zakaz wstępu. Kiedy? Ano podczas II wojny światowej, w czasie okupacji niemieckiej. Robili je Niemcy? Tak, ale w Polsce, na polskim terytorium.

Potem było jeszcze gorzej marszałek Czarzasty  śmiało głosił tezy twardej propagandy głębokiego PRL. Aż samo słuchanie napawało grozą i porażało. I jest tylko jedna droga by bronić się przed takimi kłamliwymi, nieprawdziwymi słowami: PiS nas obroni. Tak jak dzielnie bronił nas w TVP red. Adamczyk zakrzykując marszałka Czarzastego jak ongiś Gembarowski  Krzaklewskiego czy red. Gugała innego polityka prawicy. Dopóki PiS będzie rządził to miejsce słów marszałka Czarzastego jest na śmietniku historii i nigdy nie trafią one do uznanego dyskursu, nie trafią do podręczników szkolnych, ba, nigdy nie usłyszymy ich na antenie Telewizji Polskiej (co innego polskojęzycznych telewizji). 

Co stałoby się gdyby nagle PiS-u zabrakło i przestałby nas bronić przed marszałkiem Czarzastym, przed ideologią LGBT, przed 447, przed Biejat i innymi  dopustami? Byłby dramat. Jeden wielki dramat. Może nie wszystko w PiS jest idealne, może tu i ówdzie zdarzają się błędy potknięcia, usterki, ale przecież nie ma takich przekrętów jak za PO i SLD. A linia partii jest słuszna.  I jak tylko będzie większość konstytucyjna to wszyscy czerwoni zostaną pogonieni tak, że ho, ho.

Dlatego nie mamy wyjścia i musimy twardo stać przy PiS i przy prezesie Kaczyńskim, bo póki oni rządzą to nas bronią, a jak ich nie stanie, to kto nas obroni?

Wykop Skomentuj311
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura