Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
15 obserwujących
237 notek
229k odsłon
1034 odsłony

"Wielki Szu" - Robert Biedroń

Wykop Skomentuj59

                Wydaje mi się, że Robertowi  Biedroniowi wcale nie zależy na dobrej  kampanii prezydenckiej. Tam w Brukseli lukratywna synekura, a tu trzeba ciężko zasuwać, nawet zostając prezydentem RP apanaże  zdecydowanie nie te co płynące z Brukseli.Dlatego z tych migawek z Robertem Biedroniem wnioskuję, że kampania prezydencka w jego wydaniu to absolutne désintéressement tego przedsięwzięcia .Dziś Robert Biedroń w zajawce wraz z Włodzimierzem Czarzastym robił za "Wielkiego Szu", oznajmiając, że obecny prezydent Andrzej Duda gra znaczonymi kartami, talią, w której jak to podkreślał brak jest tym razem jokera, który zarządza największą tubą propagandowa w osobie Jarosława Kurskiego - sic! ;-) ( musiało nieźle mu się pozajączkować ). Jegomość , który ma blade pojęcie o tym czym jest sekwens, a nawet kolor, strit, full czy kareta wziął się za karty.

                Nawet nie chcę silić się na określenia jakimi kartami w obecnej  kampanii prezydenckiej gra Robert Biedroń widząc jak  Włodzimierz Czarzasty podsuwa mu z krypt  do sztabu wyborczego kolejnego  dead walking communist w osobie Stanisława Cioska , który w sztabie Biedronia ma robić za speca od spraw międzynarodowych - sic!
No sami PT internauci  powiedzcie czy nasz wirtualny, polityczny jasnowidz ( chyba nie muszę explicite wyjaśniać o kogo chodzi ) nie ma profetycznych zdolności ? ;-)

Wykop Skomentuj59
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka