Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
18 obserwujących
261 notek
270k odsłon
349 odsłon

Uderz w stół nożyce się odezwą...

G.Hajdorowicz w sukurs szefowi EPL
G.Hajdorowicz w sukurs szefowi EPL
Wykop Skomentuj2

            Napisałem ostatnio notkę, czy przy rozwojowej sytuacji z szerzeniem się patogenu COVID19 będzie możliwe przeprowadzenie wyborów w dniu 10 maja?
Zwracałem wówczas w niej uwagę że wprowadzenie jednego z 3 stanów nadzwyczajnych da pożywkę dla totalnej opozycji do walenia jak w bęben w formację będąca aktualnie przy sterze władzy w RP.

            Niedługo trzeba było czekać, odezwał już się niemal natychmiast przebierający z niecierpliwości nogami szef EPL Donald Tusk, który zaczął z dużego C krytykować już teraz obowiązujące, restrykcyjne decyzje polskiego rządu mające na celu ograniczenie szerzenia się koronawirusa nad Wisłą. Co, tam w tym krótkim przesłaniu Donalda Tuska można było dostrzec ? Nic konkretnego poza truizmami i górnolotnymi pozbawionymi jakichkolwiek racjonalnych , sensownych przesłanek - to nowa mowa, w której  aktualny szef EPL  odwołuje się do ludzkiej empatii, naprawy relacji międzyludzkich ( nota bene , których sam był właśnie respiratorem - wróć inspiratorem i spiritus movens rzecz jasna ) co według niego w walce z patogenem COVID-19 jest bardziej skuteczne niźli wprowadzenie obecnych restrykcji rządowych  -  sic !!!
W sukurs Donaldowi Tuskowi poszedł Grzegorz Hajdarowicz, ten sam , który dzięki państwu "zarządzanemu" przez premiera Donalda Tuska i jego akolitów, intratnie udało mu się nabyć dziennik "Rzeczpospolita" od norweskiej Orkli.
            Rekapitulując, proszę zważyć , że jeśli dziś Donald Tusk wsparty Grzegorzem Hajdarowiczem ( a hufce pod dowództwem   szefa POKO B&B, Sadurskiego et consortes już czekają na sygnał do medialnego, fejkowego boju) w sytuacji gdy rząd nie myśli na razie o takiej ewentualności jak wprowadzenie stanu nadzwyczajnego, tylko wprowadza w życie decyzje restrykcyjne, które umożliwia stan epidemii ogłoszony nad Wisłą, to proszę sobie wyobrazić tę kocią muzykę ( eufemizm )  opozycji jeśli doszłoby do wprowadzenia stanu wyjątkowego przez obecną władzę, którego domaga się cała opozycja ...

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka