Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
19 obserwujących
271 notek
283k odsłony
1989 odsłon

Pojawiają się elementy kidawizmu u dublera KO.

Wykop Skomentuj50

            Przyglądam się jednym okiem debacie, nie mam zamiaru wyrokować, kto zyskał, a kto stracił bo debata jeszcze nie zakończona, ale jest jedna perełka ;-) i to powielona dwa razy - Otóż Rafał Trzaskowski w odpowiedzi na pytanie "Czy zgodzi się pan na małżeństwa homoseksualne, a później na adopcję przez nie dzieci ?" nie wytrzymał ciśnienia i zarzucił obecnemu rządowi, że ten nie informuje Polaków kiedy zakończy się pandemia, bo to dziś jest sprawa najważniejsza, która powoduje,że świat stanął nagłowie, a nad Wisłą żyjemy w totalnym chaosie - sic ! 

        Ciekawe jak rząd polski ma określić jednoznacznie horyzont czasowy zakończenia pochodu patogenu COVID-19 -  ma wróżyć z fusów ?

        Większe potęgi ekonomiczne od nas cały czas parają się walką z coronawirusem, a niektóre jeszcze nie zrezygnowały z odtrąbieniem końca lockdown. No chyba , że Rafał Trzaskowski jak zostanie Prezydentem RP ,  wyciągnie z kapelusza ( by nie być dosadniejszym ;) ) karteczkę , która dostał od jasnowidza - nie sądzę by Krzysztof Jackowski na taką współpracę w tym zakresie z Rafałem Trzaskowskim by się zdecydował ;-)

        Opis chaosu jest przywoływany na każdym kroku przez Rafała Trzaskowskiego, ale nie tylko jego. Jak ten chaos i utrata miejsc pracy ma się do publikowanych przez światowe agencje ratingowe, Eurostat - wszystkie ferują  wyroki, że Polska będzie jednym z krajów najmniej dotkniętych pod względem gospodarczym ze względu na pandemię SARS-COV2.

Wykop Skomentuj50
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka