Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
29 obserwujących
353 notki
464k odsłony
  894   1

S.Holownia złowił Tomasza Zimocha z KO ? Akcja na razie zawieszona.

Hołownia złowił kolejnego posła z KO Tomasza Zimocha
Hołownia złowił kolejnego posła z KO Tomasza Zimocha

Chodzą słuchy, ze kolejny poseł opuszcza klub KO by dołaczyć do quasi medialnego, polskiego kaznodziei Szymona Hołowni. Ma nim być Tomasz Zimoch , znany komentator sportowy Tomasz Zimoch znany z ekspresyjnych i emocjonalnych swych relacji z wydarzeń sportowych, który dołączy do dwóch już posłanek Hanny Gil-Piątek z Lewicy i Joanny Muchy z KO. Tym samym tandem Szymon Płaczliwy & Michał Kobosko będzie już mógł zaistnieć w Sejmie RP i założyć koło poselskie "ruchu społecznego" Polska 2050.

    Chciałem napisać w tytule korupcja polityczna nie używając cudzysłowu bo tak oceniam kolejne posunięcia jegomościa uwielbiającego zlecenia stałe od swych zwolenników, ponieważ uważam , że to jest ewidentny przykład politycznej korupcji.
Więcej uważam, że przechodzenie z formacji politycznej do innej formacji politycznej w obrębie klubów w polskim parlamencie też jest wyraźnym nadużyciem i swego rodzaju zdradą wobec swego elektoratu jak i przykładem politycznego koniunkturalizmu.

Nie pamiętam bowiem, czy nawet u nas wcześniej było tak, że ruch społeczny spoza Sejmu łowił posłanki/posłów w parlamencie i tym samym mieć możliwość zaistnienia w Sejmie RP.  Dlatego w moim przekonaniu powinno się zmienić zasady by do takich sytuacji nie dochodziło.Chcesz zmienić barwy polityczne, proszę bardzo, ale reprezentować możesz je w Parlamencie RP gdy poddasz się ocenie wyborców w następnych wyborach parlamentarnych, a gdy chcesz to zrobić jeszcze w kadencji, w której zasiadasz w reprezentacyjnym gmachu na Wiejskiej też proszę bardzo, ale rezygnujesz z mandatu i działasz na rzecz nowej orientacji politycznej poza parlamentarną izbą, a na twoje miejsce wchodzi osoba z drugim wynikiem  w formacji, z ramienia której kandydowałeś. To warunek sine no qua non by nasze polityczne życie nad Wisłą było bardziej transparentne i nieco uporządkowane, także w elementarnym wymiarze etycznym...


Z ostatniej chwili !!!


Konferencja Szymona Hołowni została odwołana przejście Tomasza Zimoch , Pauliny Haening-Kloski do ruchu "Polska 2050" zawieszone, co nie znaczy, że systemowe problemy poruszone w nocie należy odłożyć ad acta, bo wcześniej czy później te transfery nastąpią...

Lubię to! Skomentuj68 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka