Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
32 obserwujących
417 notek
565k odsłon
  263   1

Jarosław Gowin jako ponury żniwiarz ? ;-)

Jarosław Gowin - ponury zniwiarz
Jarosław Gowin - ponury zniwiarz

                                  Dziś coś w ramach trwającego ( takie  były kiedyś zwyczaje, iż taki sezon był wpisany w życie polityczne, kulturalne nad Wisłą  ) sezonu ogórkowego.

                             

                               Otóż PT internauci okazuje się, ze determinacja Jarosława Gowina nie ma granic - sky  is the limit;-)W garniturze, w trzewikach, pod krawatem, z kosą w ręku  na żniwa. Trzeba być potężnie zaniepokojonym o swój polityczny byt, by w taki sposób  demonstrować swoje zaangażowanie na rzecz Koalicji Polskiej - PSL ;-)

                              Jak myślą PT internauci czy w PSL go zaakceptują ? ;-) Ja bym miał szereg wątpliwości i zastrzeżeń, ale dziś liczy się przekaz medialny i socjotechnika. Elektorat (wąski) Jarosława Gowina może ten nowy image mieszczucha z Krakowa  ( wszak z tego samego Krakowa jest szef Koalicji Polskiej - PSL papierowy tygrysek ergo Władysław Kosiniak-Kamysz ) i łyknie , ale czy jest szansa na  jego poszerzenie ?  Szczerze wątpię, no chyba, że będą następne odcinki żniwiarskiego serialu  robienie snopków,  młócka cepem w stodole, zwózka ziarna do skupu  ;-)


PS. Mogłem coś pomylić bo lata nie byłem na polskiej wsi i przyznaję się bez bicia, ze nie jestem w procedurach żniwiarskich biegły, nie ma tez u mnie takiej determinacji jak u Jarosława Gowina by się sprawdzić w boju w tych zawodach.


PS Żeby nie było, że to fotomontaż ;-)

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale