Blog
Homo mensura
frankunderwood
frankunderwood IT,żonaty,2 córki
0 obserwujących 104 notki 56765 odsłon
frankunderwood, 1 czerwca 2017 r.

Polski wymiar sprawiedliwości ma wyjątkowego pecha

628 16 0 A A A
amber gold
amber gold

        Ponoć zaginęły 3 dyski serwera spółki Amber Gold, każdy po 1 TB danych dotyczących serwera poczty firmowej, danych klientów firmy oraz danych z systemu FK vulgo transakcji finansowych firmy.

        Jakże inaczej niż z pewną dozą dezynwoltury podchodzić do takich wieści skoro pamiętamy "przypadkowe" zalania akt  fekaliami czy wspomnimy samobójstwo więźnia w głośnym procesie w celi, która jako jedyna nie była objęta monitoringiem ?
Odnośnie wspomnianych wyżej dysków, na szczęście ABW gdy "odwiedziła" Amber Gold w sierpniu 2012 dokonała backupu tych danych , a następnie przekazała dowody  łódzkiej prokuraturze, która analizowała dane ( nota bene też wykonała dla część danych kopie ). Dla jasności dyski zaginęły w Sądzie Rejonowym w Gdańsku bo tam łódzka prokuratura wyekspediowała te dyski.

        Sprawa wychynęła na światło dzienne jak circa miesiąc temu jeden z adwokatów klientki firmy Amber Gold zażądał wglądu do tych danych.Okazuje się , że młyny wymiaru sprawiedliwości nie dość, że mielą bardzo wolno, to żarna czasami dokonują unicestwienia istotnych dowodów w głośnych procesach

Opublikowano: 01.06.2017 08:52. Ostatnia aktualizacja: 01.06.2017 10:55.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W kwestii poglądów na gospodarkę - liberalne, w domenie obyczajowości- konserwatywne, otwarty na poglądy innych, przeciwnik wszelkiej politycznej poprawności, koniunkturalizmu, permisywizmu i szeroko rozumianego lewactwa..

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Bomba :-) Jestem ogromnie ciekaw czy znany jest autorce , o której to urojeniach sennych...
  • Miało być Do Siego roku A.D. 2018
  • Pełna zgoda.Pamietam jak opisywał zachowanie muzułmanów bodajże we Florencji ( nie jestem...

Tematy w dziale Polityka