Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
29 obserwujących
341 notek
435k odsłon
1683 odsłony

Recepta Janusza Palikota na wyborcze zwycięstwo - w sumie nic nowego.

Wykop Skomentuj52

Janusz Palikot nawołuje do organizowanie Marszów Równości non stop .Stać nic nie robić i dać się pobić. Żadnych okrzyków, reakcji tylko milczenie, tak by zostać pobitym w milczeniu to da zwycięstwo.To już było - nihil novi sub sole.
        Problem w tym, że taka taktyka się dziś już  nie sprawdzi , bo normalni ludzie też przejdą wobec tych prowokacyjnych marszów obojętnie, ba wręcz starają się omijać takie imprezy szerokim łukiem. Ani ich to ziębi , ani grzeje. Dawać w demokratyczny sposób odpór tym środowiskom, tak jak posłano w niebyt formację Janusza Palikota. Jedyne czego wypadałoby przypilnować to tych bardziej krewkich i mniej odpornych psychicznie na te wyuzdane prowokacje LGBT+QWERTY, bo takie zwarcia od razu będą szły w świat  i to wcale nie tylko przez nasze media bedące w służbie LGBT+QWERTY, ale i inne ośrodki ( użyję wyświechtanego zwrotu - kumaci jarzą o jakie ośrodki chodzi ) .

        Jeśli to co napisałem powyżej będzie przestrzegane, to apel Janusza Palikota spali na panewce jak i całe te prowokacje ze strony lobby LGBT. Na zdjęciu tweet Janusza Palikota , który sprokurował napisanie niniejszej notki.

Wykop Skomentuj52
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo