Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
18 obserwujących
259 notek
268k odsłon
337 odsłon

Robimy zielone strefy relaksu na paletach w centrum stolicy,

Oczyszczalnia scieków Czajka w Warszawie
Oczyszczalnia scieków Czajka w Warszawie
Wykop Skomentuj12

potrafimy organizować parady Równości, wprowadzać w szkołach edukację seksualną z uwzględnieniem ideologii LGBT  tymczasem nie potrafimy  utrzymać prawidłowo działającej największej oczyszczalni ścieków w Warszawie m- Czajki.
            Spust nieczystości bezpośrednio do Wisły to około 3 m sześciennych na sekundę. No to jeszcze przez prawie 1/2 długości Wisły te ścieki będą Wisłą  dryfować do morza, a po drodze jest trochę większych miast , które w wodę zaopatrują się właśnie w Wiśle.
            Wydaje mi sie , że R.Trzaskowskiemu to nie zaszkodzi w wizerunku wśród lemingów - wszak podobnie było przed wyborami samorządowymi i w Gdańsku, natomiast Rafał Trzaskowski dopiero zaczął sobie zdawać sprawę w co wdepnął i jak go Shrek wpuścił w przysłowiowe maliny. Tu nie ma przechadzek po poziomych korytarzach gmachów EU w Brukseli, nie ma konwersacji w języku Balzaca, a upiorna szara  rzeczywistość, w której niekiedy zdarzają się takie nieprzewidziane  zdarzenia, którym trzeba sprostać. Zobaczymy jak ten pięknoduch Rafał Trzaskowski sobie z tym poradzi. Mam nadzieję, ze nie zainwestuje w kolejne przedsięwzięcia ,takie jak na placu Bankowym, a stanie na wysokości zadania i doprowadzi do użytku uszkodzony kolektor.

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka