3 obserwujących
35 notek
8107 odsłon
120 odsłon

Recepta na uzdrowienie finansów Państwa.

Wykop Skomentuj8

Nie wiem czemu PiS jeszcze tego nie zrobił – to takie proste. Krajowa Administracja Skarbowa ma prawo zablokować każde konto firmowe w Polsce. Na tych kontach leżą gigantyczne pieniądze, które ci krwiopijcy  wydarli ciężko ludowi pracującemu miast i wsi. Można by tym zrównoważyć budżet i jeszcze na 666 plus dla wyborców by starczyło.  A przecież ci idioci, biznesmenki i tak będą próbować coś wyszarpać dla siebie, bo taka ich podła natura. Znowu będą stawiać jakieś szklarnie, produkować długopisy z papieżem i zwisy męskie. Więc dla obywatela państwa PiS żadna strata.

A oni się tak certolą, kiszą jakieś drobniaki na koncie VAT-owskim, jakieś listy pouczające o niemoralności płacenia podatków wysyłają. Ech, mięczaki…

Co tu też dużo kryć, przeciętny obywatel też swoimi finansami najlepiej nie zarządza. Więc w zasadzie można by też zająć wszystkie konta osobiste. Wtedy każdy budżet by się zgrabnie dopinał, a Państwo przecież wie  lepiej, czego Obywatelowi trzeba, więc mu wydzieli. Jeśli Obywatel uzna za stosowne to może potem jakieś podanie do Państwa napisać, że mu samochód na przykład potrzebny to mu się talon przydzieli. W końcu dobroć i mądrość urzędnika z nadania PiS jest znana – doradzi jaką markę i czy naprawdę potrzebny.

A jak ktoś nie daje rady żyć w takim kraju, to może się nie nadaje do życia. I powinien rozważyć rezygnację z niego.

Tak, że Panie Gowin, niech się Pan nie wacha. Ci kułacy i byznesmeny nie są tego warci – to zakała Narodu. Dusić ich i kroić bez litości!!

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale