Marion Marion
41
BLOG

A TO FELER WESTCHNĄŁ SELER

Marion Marion Polityka Obserwuj notkę 1
Nie ma się co oszukiwać , powiedzmy sobie prawdę : największym marzeniem Donalda i PO było pochwycenie PIS-u na spektakularnej zbrodni. Zbrodni tak okrutnej ,że umożliwiła by postawienie prominentnych polityków tego ugrupowania przed Trybunałem Stanu . Tak by po PIS-ie nie pozostał nawet kamień na kamieniu.

„Niestety” najwyraźniej Donaldu będzie się musiał obejść smakiem . Żadnych zbrodni nie udowodniono Mariuszowi Kamińskiemu . Pozostawienie go na stanowisku musiało być nielichą gorzką pigułą którą łykać musiała Platforma . Tym bardziej ,że zapowiadano jego usunięcie . Wynik audytu w CBA mocno rozczarował , tak wiele sobie po nim obiecywano a skończyło się na paru przecinkach . Kontrola w ABW wykazała jedynie kilka nieprawidłowości : jak na złość ani śladu po zbrodniach . W zamordowanym laptopie Ziobry znalezione jedynie maile o starych programach Pati Koti w tv4 ani śladu po tym ,że programy w TVP robił własnoręcznie Ziobro. Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie rzecznika CBA i w sprawie rzekomego nadużycia przy wywozie dokumentów ze szpitala MSWiA. Nie potwierdzono także nieprawidłowości w sprawie podsłuchów w CBŚ.

Kapiszon za kapiszonem wybuchają w dłoniach , i osmalają twarze tropicieli PIS-owskich zbrodni narażając ich na śmieszność.

Ale wydawało mi się ,że nie po to Donaldu obejmował władzę żeby robić z niej kabaret.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Maile w laptopie Ziobry dotyczą programów w TV4 a nie TVP"

Marion
O mnie Marion

Zoologiczna antykomunistka , szalona zwolenniczka lustracji mailto:gertruda@op.pl

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka