Marion Marion
34
BLOG

Moralność kalego w skali makro i mikro

Marion Marion Polityka Obserwuj notkę 0

Zacznijmy od skali makro : otóż merdia nas uraczyły głęboką troską najbogatszych państw o losy głodujących . Przy suto zastawionym stole myśleli i wymyślili : zwiększą pomoc ! 


 


     Czyli gorączkę będą leczyć  przykładaniem gorącego termoforu . Sęk w tym ,że przyczyną gorączki może być okładanie chorego termoforami . Bogate państwa pozbędą się swych nadwyżek produktów rolnych [ dofinansowanych produktów rolnych ]            i myślą ,że zbawiają świat . A jedynie niszczą miejscowe rolnictwo które nie wytrzymuje konkurencji z dofinansowanym , darmowym zbożem. 


  


Nie kijem go to pałą - ale przynajmniej samopoczucie po bankiecie  będzie wyśmienite 


  


  


Teraz przykład w skali mikro : pewien prominentny polityk z PO , w studiu wsi24 powiedział ,że on uzna winę byłego wiceministra Grzegorka , jak ten zostanie skazany prawomocnym wyrokiem . 


               Wspaniale , szkoda tylko że tą samą miarą nie był mierzony ani  minister Lipiec ani urzędnik  z kancelarii prezydenta . 


  


Co do wypowiedzi posła Suskiego : klub PO powinien mu zakazać publicznych wystąpień , bo tylko się ośmiesza tekstem o niewinnych więźniach odsiadujących karę. PIS niestety nie może się kreować na dziewicę orleańską  [ Kaczmarek , Lipiec ]. Lepiej więc zmilczeć , bo słuchać hadko. 


  


p.s. "hip , hip , hurra - Wałęsa jest niewinny" Jaki to dowód? Dwa zdania z raportu datowanego na 15 lipca 1974 roku. "Z Wałęsą wielokrotnie były przeprowadzane rozmowy w związku z jego nieodpowiedzialnym zachowaniem się i wypowiedziami. Nie przyniosły one jednak jak dotychczas żadnego skutku" -donosi dziennik 


  

O ile ja sobie przypominam to sprawa podpisu na tych t.z.w. "świstkach cztery razy kserowanych " dotyczy roku 1970 i przyłapania t.w. Bolka na wynoszeniu czegoś z zakładu , czym go potem SB szantażowała. 

  


Chciałabym wiedzieć co to za geniusz wymyślił taką tezę : dnia 15.07.74 X.Y . miał czyste nogi , co jest dowodem na to że równie czyste były przed i po tej dacie 


  
Marion
O mnie Marion

Zoologiczna antykomunistka , szalona zwolenniczka lustracji mailto:gertruda@op.pl

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka