27 obserwujących
764 notki
1005k odsłon
  588   0

Dobra wiadomość: Polska jest najbardziej homofobicznym krajem Unii Europejskiej

Kolaż: Romuald Kałwa
Kolaż: Romuald Kałwa

Według raportu Raport ILGA Europe Polska znajduje się na 42. miejscu na 49. państw europejskich dotyczącego krajów wiodących prym w prawach osób homoseksualnych w 2020 roku. 

Na poniższej tabeli: „Kolor przypisany do każdego kraju wskazuje, gdzie znajdują się kraje na skali od 0% (rażące naruszenia praw człowieka, dyskryminacja) do 100% (poszanowanie praw człowieka, pełna równość)”:

image

Trwa dyskusja, czy LGBT to ideologia, czy ludzie. Nie ma ideologii bez ludzi, a każdy człowiek niesie ze sobą, choćby tylko zasłyszaną, mniej czy bardziej prymitywną lub rozwiniętą ideologię, ideę, teorię – światopogląd. Ideologia może dotyczyć wszystkiego, każdej dziedziny życia, nauki, itp.

LGBT nie chcą się po prostu „tylko pieprzyć”. Mają określone cele polityczne dotyczące podstaw cywilizacji, którą próbują zmienić:

1. Cele polityczne – prawne LGBT w Polsce, to żądanie przywilejów, specjalnego traktowania, nazywanego kłamliwie „równouprawnieniem”:

- „kochanie inaczej”, jako pretekst do starania się o azyl

- uchwalenie nowego typu przestępstw, jak zbrodnia i mowa z nienawiści do osób LGBT

- uprzywilejowany dostęp do niektórych dóbr i usług

- Uznanie konkubinatów osób tej samej płci

- Uznanie związków partnerskich osób tej samej płci

- Uznanie małżeństw osób tej samej płci

- Ochrona w prawie ubezpieczeniowym i odszkodowawczym (w niektórych przypadkach już obowiązuje)

- Ubezpieczenie zdrowotne partnera

- Wspólne rozliczenie podatkowe

- Dziedziczenie ustawowe

- Odbiór wynagrodzenia za pracę partnera – jest to możliwe pod warunkiem sporządzenia pełnomocnictwa

- wspólne zaciąganie kredytu

- Prawo do renty bądź emerytury rodzinnej po zmarłym partnerze

- Prawo do korzyści z pracowniczego funduszu socjalnego

- Prawo do zasiłku opiekuńczego z tytułu sprawowania opieki nad partnerem

- Odbiór korespondencji partnera

- Prawo do pochowania zwłok

- Adopcja przez pary homoseksualne w tym adopcja pasierba

- Automatyczne uznanie partnera, jako rodzica

- Dostęp do zapłodnienia in vitro (IVF) dla lesbijek

- Alimenty

Źródło: Wikipedia https://pl.wikipedia.org/wiki/Sytuacja_prawna_i_społeczna_osób_LGBT_w_Polsce#Skrót_praw_osób_homoseksualnych za LGA Europe: ILGA-Europe Rainbow Map (Index) May 2015 https://www.ilga-europe.org/sites/default/files/Attachments/side_b-rainbow_eurpe_index_may_2015_no_crops.pdf  

Reasumując, homoseksualiści w Polsce nie maja źle, ale ich cele zmian w prawie dotyczą podstaw cywilizacyjnych, na które kraj, który nie chce podążać dystopijną drogą, nie może sobie pozwolić.

2. Prawda – odrzucanie podstawowej prawdy, takiej, jak podział ludzi na płeć:

Na nic arystotelesowska, i rozwijana później definicja prawdy: „Powiedzieć, że istnieje, o czymś, czego nie ma, jest fałszem. Powiedzieć o tym, co jest, że jest, a o tym, czego nie ma, że go nie ma, jest prawdą”.

Jak zauważono na kanale „Wojna idei”, w filmie „Idiokracja” mówienie prawdy, czy czegokolwiek mądrego, budziło wrogość. Ludzie nie chcą znać prawdy, która zaburza ich potrzebę „ciepłej wody w kranie”. Nic więcej. Ludzie chcą, by mówieniem prawdy zajął się ktoś inny. Tymczasem kwestionowanie prawdy jest takie fajne.

LGBT to część większej ideologii. Fachowcy mówią o marksizmie, nowym marksizmie, ale większość aktywistów LGBT to po prostu nihiliści, odrzucający świat i nienawidzący ludzi, wykorzystywani i opłacani, w operacji zniszczenia chrześcijańskiej cywilizacji białego człowieka:

3. Gwałt – prawdopodobnie większość osób homoseksualnych przeżyło traumę molestowania lub gwałtu. Ci ludzie wymagają terapii.

Manifest Swifta: 

 - Będziemy sodomizować waszych synów (...) Będziemy ich uwodzić w waszych szkołach, w waszych internatach, w waszych siłowniach, w waszych szatniach, w waszych halach sportowych, w waszych seminariach, w waszych grupach młodzieżowych, w łazienkach sal kinowych, w waszych barakach armii, w waszych przystankach dla ciężarówek, we wszystkich waszych męskich klubach, w waszych domach Kongresu, gdziekolwiek mężczyźni są razem z mężczyznami. Wasi synowie staną się naszymi podwładnymi i będą wykonywać nasze rozkazy. Zostaną oni przekształceni na nasz obraz.

- ustawy propagujące miłość między mężczyznami

- nasi pisarze i artyści uczynią z miłości męsko-męskiej obowiązujący kanon mody.

LGBT to znakomity, bazujący na nihilistycznych emocjach, temat zastępczy odwracający uwagę od innych czekających Polskę problemów - nie da się uniknąć kryzysu związanego z kolejnym wychłodzeniem gospodarki, a jak wiemy z historii, wielkie kryzysy rodziły wielkie wojny.

Autor jest za równością, antydyskryminacyjną, przeciw przemocy, ale też przeciw przywilejom, lepszemu traktowaniu innych grup ponad inne, przeciw niszczeniu prawdy i cywilizacji, która z brzydoty próbuje zrobić piękno.

Na zdjęciu głównym:

Zdobywca nagrody Turnera Project For Door Anthea Hamilton i kadr z „Ideokracji”, gdzie film pokazujący wyłącznie wydalające gazy pośladki, został nagrodzony Oscarem.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo