32 obserwujących
788 notek
1039k odsłon
  13578   19

Szokujące powiązania producentów szczepionek na koronawirusa, mediów i producentów broni

Ten materiał powinien dotrzeć do ludzi na całym świecie. Wyjaśnia finansowe powiązania i ogólnoświatową zmowę milczenia na temat koronawirusa i szczepionek:

image
W tekście „Kto jest właścicielem świata, YT i producenta szczepionek” pisałem, że wśród czterech największych firm finansowych świata – funduszy inwestycyjnych: BlackRock, Vanguard, Fidelity oraz State Street – wszystkie z nich (wtedy jeszcze nie zauważyłem, że za nazwą „SSgA Funds Management, Inc.” kryje się State Street - State Street Global Advisors) mają udziały w Alphabet Inc., konglomeracie i holdingu powołanym przez Google, do którego należy m.in. YouTube.

Te finansowe olbrzymy mają większe i mniejsze udziały w 90 proc. przedsiębiorstw notowanych na giełdzie amerykańskiej i wielu spółkach zagranicznych, i często są to pakiety wystarczające, do kierowania podlegającymi przedsiębiorstwami, np. dzięki akcjom A o podwójnej sile głosu.

Bardzo ciekawe jest, że: nazwy BlackRock, Vanguard i Fidelity pojawiają się również w kontekście największych właścicieli (akcjonariuszy) Facebooka:

image
Źródło: https://money.cnn.com/quote/shareholders/shareholders.html?symb=FB&subView=institutional stan na 28 września 2021 godz. 1:48


W tekście „Kto jest właścicielem świata, YouTube i znanego producenta szczepionek” wymieniłem udziałowców firmy Pfizer Inc., producenta szczepionek na koronawirusa.

Poniżej Top 10 największych udziałowców firmy Pfizer Inc.:

image

Tymczasem warto przedstawić również 10. największych udziałowców firmy AstraZeneca PLC:
image
Źródło: https://money.cnn.com/quote/shareholders/shareholders.html?symb=AZN&subView=institutional stan na 28 września 2021 godz. 2:05

Jak widzimy, zarówno wśród Pfizer Inc., jak i AstraZeneca PLC, powtarzają się:
- BlackRock Fund Advisors
- The Vanguard Group, Inc.
- Wellington Management Co. LLP
- SSgA Funds Management, Inc.
- Capital Research & Management Co...

                                                  Ustalenia Witolda Gadowskiego:

(...) Fauci już dużo wcześniej był informowany o tym, że trwają niebezpieczne badania, znakomicie wiedział o tym od Petera Daszaka. Wiedział o niebezpieczeństwie, jakim jest uzłośliwianie wirusów z nietoperzy, jakim jest wbudowywanie w tego wirusa mechanizmu gain of function, wiedział też, że coś zaczyna wypływać z laboratorium w Wuhan, wiedział o tym, że trzej chińscy naukowcy już w lipcu 2019 roku znaleźli się w szpitalu zakażeni tym, co dziś nazywamy SARS-CoV-2. Co jeszcze wychodzi z tych maili? Wychodzi, że Fauci, razem z Markiem Zuckerbergiem, szefem Facebooka, już na początku pandemii ustalili, że będą wprowadzać drakońską cenzurę, cenzurując wszystkie przecieki dotyczące źródeł wirusa i metod leczenia. Niszczono wszelkie prawdziwe informacje na temat źródeł tego wirusa i metod radzenia sobie z nim przez ludzi – akcentuje Witold Gadowski – Doszliśmy od momentu, w którym Chiny – wraz z grupą Fauciego, a właściwie z grupą, której twarzą jest Fauci i Daszak – zarazili cały świat koronawirusem".


Ok, sprawdźmy więc także powiązania sławnego Petera Daszaka i EcoHealth Alliance

Poszukajmy informacji – „Peter Daszak - jest prezesem EcoHealth Alliance, organizacji pozarządowej non-profit, która wspiera różne programy dotyczące zdrowia na świecie i zapobiegania pandemii” / Wikipedia angielskojęzyczna

                                           Partnerzy EcoHealth Alliance:

image
Źródło: EcoHealth Alliance https://www.ecohealthalliance.org/partners stan na 28 września 2021

Występują tu interesujące powiazania finansowe niektórych partnerów EcoHealth Alliance

Top 10 największych akcjonariuszy of Johnson & Johnson:
 
image
Źródło: https://money.cnn.com/quote/shareholders/shareholders.html?symb=JNJ&subView=institutional stan na 11 października 2021, godz. 23:00

Chyba nie warto ponownie wymieniać niektórych udziałowców Johnson & Johnson, sponsorujących Petera Daszaka i jego EcoHealth Alliance. Niech Szanowny Czytelnik sam to zrobi i zaznaczam, proszę mi nie wierzyć, lecz samodzielnie szukać informacji w Internecie. Co najwyżej zanalizować powiazania wszystkich innych. Znalazłem ciekawe powiązania jeszcze dwóch sposnsorów:

Tarter, Krinsky & Drogin:
- The Vanguard Group, Inc. 5.08%

Avocado Green Mattress shareholders:
- udziałowcy to m.in. The Vanguard Group, Inc., BNP Paribas Asset Management UK L..., BlackRock Fund Advisors, Fidelity Management & Research Co...,

Poza tym są partnerami organizacji Petera Daszaka są amerykańskie uniwersytety (Princeton), ale także z Arabii Saudyjskiej, Malezji, RPA, Tajlandii i Chin, krajów, które – piszmy prawdę – generalnie nie lubią cywilizacji zachodniej i białych ludzi. Zresztą, trudno się dziwić.

****************
Wzajemne powiązania finansowe pomiędzy Google, YouTube, i wymienionymi gigantami, jak Vanguard, BlackRock, Fidelity, oraz producentami szczepionek – mogą wyjaśniać medialny nacisk na promocję szczepień i cenzurę treści, szczególnie tę, która choć mało kontrowersyjna według zdrowego rozsądku, jest powszechnie cenzurowana nie tylko na YouTube, ale i w pozostałych mediach głównego nurtu. Powiązania te mogą również sugerować, że producenci szczepionek, mogą być pośrednio powiazani z twórcami wirusa – tak, wiem, to już daleka interpretacja, jednak powiązania firm sponsorujących Daszaka: Johnson & Johnson oraz Avocado Green Mattress, ktoś nazwie, zbyt słabymi. Jednak powiązania te jasno wykazałem w stosunku do głównych producentów szczepionek oraz bezwstydnie cenzurujących opinie o koronawirusie głównych mediów społecznościowych świata – Facebooka i YouTube.

****************

                                Ale to nie wszystko. Są jeszcze media działające w Polsce 

Wszyscy wiemy, kto sponsoruje koncern Agora, czy OKO.press - Fundacja Ośrodek Kontroli Obywatelskiej OKO, które "bardzo lubią" Polskę i naszą historię, szczególnej w kontekście relacji Polsko-izraelskich.
A co Polacy wiedzą o Ringier Axel Springer, wydawcy Onet.pl, portalu uczącego Polaków „pedagogiki wstydu”? Naprawdę, to co robi ten portal, jest obrzydliwe i łajdackie, nie tylko w kontekście promowania szczepień, bez względu na wiek. Nic nie wiedzą. A nawet jak niektórzy wiedzą, to udają, że to nie ma znaczenia. Albo głoszą, że pieniądz nie ma narodowości i tym podobne bzdury, chętnie łykane przez polskich proliberalnych frajerów.

 Tymczasem:

„Axel Springer SE Od 1 lipca 2010 r. razem ze szwajcarskim wydawnictwem Ringier AG tworzą Ringier Axel Springer Media, które w Polsce posiada spółkę Ringier Axel Springer Polska.

Pod koniec 2019 roku amerykański fundusz inwestycyjny KKR przejął 47,6% akcji Axel Springer i postanowił o wycofaniu spółki z giełdy”.


I znowu, do zwymiotowania (sorry), zaprezentuję Państwu tabelę z bardzo ciekawymi danymi:

Top 10 największych akcjonariuszy KKR & Co Inc:
image
Źródło: https://money.cnn.com/quote/shareholders/shareholders.html?symb=KKR&subView=institutional stan na 11 października 2021, godz. 23:40

Powtarzają sie tu nazwy:
- The Vanguard Group, Inc.
- BlackRock Fund Advisors
- SSgA Funds Management, Inc.

Działanie wielkich koncernów z koronawirusem to początek. Teoretycznie chodzi tu tylko o pieniądze.

Zbliża się prawdziwy cyberpunk. Globalna kontrola.

Otóż ludzie, którzy mają ogromne pieniądze, są w stanie zaspokoić każdą zachciankę, są jak szejkowie wydalający swoje odchody do ust polskim modelkom, które dla pieniędzy, będą przekraczać granice złajdaczenia się. I te pieniądze tych właścicieli świata już po prostu nudzą. Oni potrzebują innych wrażeń, np. władzy w każdym aspekcie życia. Posługując się mechanizmami demokracji, bez problemu tę władzę zdobywają: przedsiębiorstwa, media, banki i zwykli, kupieni ludzie. Cywilizacja zachodnia zdycha.

Bałwany zaraz będę robić ze mnie antyszczepionkowca, aby mnie ośmieszyć – nie, nie jestem antyszczepionkowcem. Po prostu nie każdy jest prymitywnym konformistą, który aby uniknąć głupich tępych śmieszków, będzie udawał, że łajno jest smaczne. Miliony much nie mogą się mylić – pisał Waldemar Łysiak. Im pewnie łajno smakuje.

Nie, łajno nie jest smaczne, ale jak niektórzy chcą, to niech je jedzą. Dosłownie, już promowane jest białko z robaków, np. karaluchów. Nie, tu nie chodzi o cenę, ekologię i zdrowie, ale o zdeptanie ludzkiej godności. Aby ludzi traktować, gorzej jak robactwo. Nawet bydło ma namiastki godności, bo reaguje na agresję i ból.

Tacy ludzie nie są nawet niewolnikami. Niewolnik może się buntować.

Romuald Kałwa
Materiał do dowolnego wykorzystania w Internecie pod warunkiem wskazania autora.

Ps. 1
Zaznaczam, że nie mam zamiaru popełnienia samobójstwa. Zresztą, najwyżej zostanę męczennikiem.
Zachęcam do rozpowszechniania tego tekstu, gdzie tylko się da, przesyłania znajomym, itd.

Ps. 2
Tak, wiem, ten artykuł od początku do końca nie jest wesoły. Tak bywa.

Ps. 3
Powyższe informacje z tekstu powinny dotrzeć do kilkuset milionów ludzi na całym świecie. Dotrą do, z górą, kilku tysięcy osób w Polsce, z czego 95% po przeczytaniu o nich zapomni.

Ps. 4
Proszę nie słuchać wariatów, którzy mówią, że jedynym sposobem na likwidację systemu zniewolenia jest wojna. Niech się pukną w głowę. To właśnie przeróżni banskerzy wywołują wojny, finansując m.in dwie strony konfliktu, zadłużając je i dzięki temu przejmując kontrolę.

Wojna jeszcze nikogo nie wyzwoliła. A wyjątki (powstanie państw po I w. ś., czy powstanie Wielkopolskie), tyko potwierdzają regułę.
Wojny, podobnie jak rewolucje, nie są po to, aby kogokolwiek wyzwalać.

Ps. 5
Miłego dnia, zdrowia i zachowania człowieczeństwa życzę.

Ps. 6.
Bądź sobą, wybierz PEPSI - Zawsze Coca-Cola:

Top 10 akcjonariuszy of PepsiCo Inc:
The Vanguard Group, Inc.8.31%
BlackRock Fund Advisors 4.67%
SSgA Funds Management, Inc. 4.21%
Geode Capital Management LLC1.60%
Wellington Management Co. LLP 1.34%
Northern Trust Investments, Inc.(...1.26%
Magellan Asset Management Ltd.1.20%
Capital Research & Management Co....1.16% %
Norges Bank Investment Management 1.01%
Charles Schwab Investment Managem...0.98%

Źródło: https://money.cnn.com/quote/shareholders/shareholders.html?symb=PEP&subView=institutional

Top 10 akcjonariuszy of Coca-Cola Co

Berkshire Hathaway, Inc. (Investm...9.26%
The Vanguard Group, Inc. 7.56%
SSgA Funds Management, Inc. 3.87%
BlackRock Fund Advisors 3.87%
Wellington Management Co. LLP 1.67%
Geode Capital Management LLC1.38%
Fidelity Management & Research Co...1.21%
Northern Trust Investments, Inc.(... 1.09%
JPMorgan Investment Management, I...1.07%
Charles Schwab Investment Managem...1.05%

Źródło: https://money.cnn.com/quote/shareholders/shareholders.html?symb=KO&subView=institutional

Tak wygląda "konkurencja" pomiędzy producentami tych napojów...

Ci, którzy produkują niezdrową żywność, ci, którzy trują - produkują leki, także na raka, które reklamują w swoich mediach, a informacje o tym cenzurują... w swoich mediach...

...Produkują także szczepionki na wirusy, które sami zmutowali. Nie wiem, jakie są ich udziały w 9 największych prywatnych bankach na świecie, w tym Systemie Rezerwy Federalnej, ale, zapewne wszyscy wymienieni, każą sobie płacić walutami, które drukują... Żeby życie ich nie nudziło, potrzebują czegoś więcej - Twojej duszy.


Ps. 7
Top 10 udziałowców of Lockheed Martin Corp, koncernu, który zbroi Polskę i świetnie zarabia na konfliktach zbrojnych na całym świecie:

SSgA Funds Management, Inc.14.51%
The Vanguard Group, Inc.7.35%
Capital Research & Management Co....4.97%
BlackRock Fund Advisors 4.63%
Wellington Management Co. LLP3.50%
Charles Schwab Investment Managem...1.58%
Geode Capital Management LLC 1.57%
Morgan Stanley Smith Barney LLC (...1.14% Franklin Advisers, Inc.1.05%
Columbia Management Investment Ad...0.95%


Ps. 8

Moderna Inc akcjonariusze:

imageCi, którzy trują świat produkując niezdrową żywność, produkują również lekarstwa, a takż broń, którą możemy się zabijać na wojnach, o których następnie piszą w swoich mediach.
Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale