22 obserwujących
648 notek
877k odsłon
1331 odsłon

Jean Paul Sartre i Michel Foucault pedofili bronili – antropologia polityczna ho

Kolaż: Romuald Kałwa
Kolaż: Romuald Kałwa
Wykop Skomentuj2

 

Przemoc, tak fizyczna jak i psychiczna, jest dowodem, że człowiek pochodzi od małpy.

 

Tylko kulturze: religii, prawu, nauce, zwyczajom, sztuce, wszelkiemu rozwojowi myśli ludzkiej, zawdzięczamy to, że można w miarę bezpiecznie wyjść na ulicę, a i tak jest obawa, że zostanie się napadniętym, okradzionym lub zamordowanym.

 

Chiński mur, czy mury obronne wokół średniowiecznych miast - nie tylko europejskich, znakomicie pokazują jak człowiek rozumny oddzielał się od ludzkich zwierząt.

 

Darwin się mylił. Nie twierdzę, że ewolucja nie istnieje, ale że wygląda trochę inaczej. Skoro dobór naturalny służy m.in. temu, że przeżywają najsilniejsi, to dlaczego ci rzekomi najsilniejsi wciąż rodzą słabych i chorych, który wciąż muszą umierać i tak w koło Macieju od milionów lat. Świat już dawno powinien być doskonały, a nie jest. Nie tylko fizycznie, ale i duchowo.

 

Skoro ma to służyć przystosowaniu organizmów, dlaczego wciąż nie mogą się przystosować? Gdyby nie rozwój medycyny, większość czytających te słowa, a pewnie i piszący, pewnie by nie żyło. Czy przez to świat i ludzki gatunek będzie się degenerował? Bzdura.

 

Nadchodzi rewolucja „okularników” = rządy inteligentnych, ale z poczuciem tożsamości. Nie chodzi tu o wizję państwa idealnego, rozmytego, albo braku państwa. Faktem jest, że najlepiej zarządzane są wspólnoty = państwa. Tu nie ma wyboru. Praca dla dobra wspólnego po prostu się opłaca.

 

Demokracja = rządy plebsu, który chce kraść, niszczyć, folgować = są utopią. To tak jakby do zarządzania w dobrej firmie przynoszącej zysk i zatrudniającej zadowolonych pracowników, wybierać oczywiście metodą głosowania, przypadkowych ludzi = dziwkarzy, prostytutki i meneli, umysłową i moralną biedę, dla której kultura ogranicza się do oglądania programów, których nazw nie pamiętam, ale gdzie chodzi tylko o to, aby zwyzywać się z innymi, przeklinać, drzeć mordę. Właśnie ci najbardziej nienawidzą patriotyzmu i wszelkich zmian. Dlaczego? Bo hołota nie chce wartości. Dla hołoty prawo, kultura, „X Przykazań” – to więzienie, to jarzmo i krępujące więzy, które nie pozwalają im się „rozwijać”: mordować, kraść, łupić, gwałcić, puszczać się = zaspokajać chore popędy, jak te na początku tekstu.

 

Takie są elity współczesnej Zjednoczonej Europy. Banda degeneratów, która tę Europę niszczy. Europo XX wieku jest się czego wstydzić...

 

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale