22 obserwujących
636 notek
858k odsłon
348 odsłon

Owsiakowi sąd dał szansę - Ziemkiewiczowi nie

Wykop Skomentuj11

"Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać" - powiedział znany dobroczyńca, Jerzy Owsiak na Woodstocku. To już trzeci proces, jaki nastolatek Jurek przegrywa w tej sprawie.

Pan sędzia Tomasz Bazan warunkowo umorzył sprawę na okres roku. Jurek będzie się odwoływał, a 15 i 20 lutego odbędą się rozprawy przed sądem apelacyjnym.

Rafał Ziemkiewicz też obraził, i przyznajmy, to nie było ładne. Wszakże Anna Dryjańska to całkiem ładna kobieta. Poczuła się urażona, ale przeprosiny na portalu Onet będą kosztowały Rafała Ziemkiewicze ze kilkadziesiąt tysięcy złotych. Kara jest nieadekwatna do popełnionego czynu. Brakuje mi tu pewnej symetrii.

Ciekawe, dlaczego media nie podały informacji, jaki to sędzia skazał Ziemkiewicza, na przeprosiny w Onecie, które powinny być opublikowane w medium, gdzie do obrazy doszło. Gdyby nie proces, nikt by tego nie pamiętał. Owsiak tymczasem, obraził przed setkami tysięcy, fizycznie obecnych na koncercie widzów.

Coś tu jest nie tak...   

Zaznaczam, że obrażanie, wytykanie czyiś słabości, niedoskonałości, jest po prostu "słabe", ale jak to jest, że druga strona, robi zadymy, awantury, zakłóca uroczystości państwowe, i wciąż tak wiele jej uchodzi na sucho. Czy tylko Kaczyńskiego wolno obrażać?


Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo