22 obserwujących
653 notki
880k odsłon
677 odsłon

Wielki sukces Roberta Biedronia! Będzie rezolucja w sprawie Polski i edukacji seksualnej!

Fot. Romuald Kałwa
Fot. Romuald Kałwa
Wykop Skomentuj23

14 listopada na minisesji plenarnej w Brukseli odbędzie się głosowanie nad rezolucją wzywającej polski parlament do nie wprowadzania zmian w Kodeksie karnym dotyczących edukacji seksualnej.

Współautorem przyjętego dziś projektu rezolucji, który poprzeć miały wszystkie największe partie w parlamencie europejskim, jest europoseł Robert Biedroń... 

Na swoim koncie facebookowym Robert Biedroń pisze:  

- Przez działania PiS-u Polska po raz kolejny stawiana jest na wokandzie Parlamentu Europejskiego. Odbudowanie pogarszającej się reputacji naszego kraju w Europie będzie trudnym zadaniem, ale ja lubię wyzwania. Wraz z moim ugrupowaniem zawsze będziemy walczyć o to, żeby Polki i Polacy nie musieli żyć w ciemnogrodzie, który próbuje wykreować Kaczyński. 

Europosłowie twierdzą, że "proponowane przepisy nie tylko penalizują świadczenie kompleksowej edukacji seksualnej, ale również łamią międzynarodowe standardy oraz zobowiązania Polski w tym zakresie" – czytamy na portalu Interia.pl powołując się na PAP.  

Europoseł Ryszard Czarnecki słusznie zauważa, że projekt i rezolucja maja charakter wybitnie ideologiczny. Tymczasem dla wyjaśnienia, czego chcą środowiska LGBT w Polsce, wystarczy przytoczyć zdajecie bilbordu pod Jelenią Górą w dzielnicy Maciejowa, kampanii społecznej, uświadamiającej, czego żądają środowiska homoseksualne: patrz zdjęcie główne.


Wykop Skomentuj23
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo