GPS GPS
478
BLOG

Strefa wolna od ideologii LGBT

GPS GPS LGBT Obserwuj temat Obserwuj notkę 13

       Niektóre gminy w Polsce zadeklarowały się jako strefy wolne od ideologii LGBT. Kluczowe zdanie takiej deklaracji brzmi: "Dla dobra życia, rodziny i wolności deklarujemy, że samorząd, który reprezentujemy - zgodnie z naszą wielowiekową kulturą opartą na wartościach chrześcijańskich - nie będzie ingerować w prywatną sferę życia Polek i Polaków.".

       Unia Europejska i kandydat na prezydenta USA protestują przeciwko tym deklaracjom - uznają, że to łamie prawa człowieka i dyskryminuje osoby niestandardowo uprawiające seks. A zatem uznają, że prawidłowa, niedyskryminacyjna, zgodna w prawami człowieka, deklaracja powinna brzmieć mniej więcej tak: "Deklarujemy, że samorząd, który reprezentujemy, będzie ingerować w prywatną sferę seksualnego życia Polek i Polaków."

       Kilka polskich gmin ogłosiło, że nie chce wiedzieć, kto z kim śpi i dlaczego, oraz jak uprawia seks. Gminy nie będą tego badać, urzędnicy nie będą o to pytać, nikt się tym nie będzie interesować. Gmina nie chce wiedzieć czy jej mieszkaniec, albo jakiś gość, to heteroseksualista, homoseksualista, czy jakaś osoba niebinarna. Gmina nie chce w to wnikać i to regulować.

       Unii Europejskiej i USA się to nie podoba - bo gdy nie da się ustalić czy ktoś jest gejem lub lesbijką, to nie da się mu dać żadnych przywilejów. To jakoby dyskryminuje takie osoby i łamie ich prawa człowieka. To jak mieszkańcy gminy uprawiają seks, powinno być jawne i urzędowo potwierdzone i zarejestrowane w urzędzie stanu cywilnego - i dostępne do wglądu przez władze UE i USA. Na tym polega cała ta afera.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Amerykańska cenzura natęża się... <- poprzednia notka 

następna notka -> Smakowanie starych form

Tagi: #gps65, #Ideologia, #LGBT, #UE, #USA

GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­rian. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, dys­ku­tu­ję, ana­li­zu­ję, teo­re­ty­zu­ję, po­li­ty­ku­ję, pro­wo­ku­ję, spe­ku­lu­ję, fi­lo­zo­fu­ję. Mój ka­nał na YouTu­be: @GrzegorzSwiderski. Mój pro­fil na X: @gps65.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo