Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
110 obserwujących 1373 notki 1678259 odsłon
GPS, 10 stycznia 2016 r.

Kanclerzyce, premierki i burmistrzynie...

Internet
Internet
Dlaczego nie ma takich słów jak w tytule? Dlaczego kobiety nie zajmują się polityką, a jak się zajmą, to wszystko pieprzą - z wyjątkiem tych, które są zmężczyźniałe? O! - tego ostatniego słowa też nie ma, jest tylko: „zniewieściali” - ale to o mężczyznach. Można się zniewieścić - nie można zmężczyźnić. To znaczy można, ale nie można tego nazwać. Nie ma słów na to, co te baby wyrabiają! No i oczywiście nie pieprzą, ale są pieprzone.
Ale od wszech czasów wilczyca potrafiła przewodzić stadem. Ale kto ją gwałcił? Skąd się brały jej szczeniaki? Skąd siła watahy?
Kto posuwa kanclerzyce Merkel? Po NRD-owskim molo chodziła za młodu nago - sam widziałem zdjęcia - więc chyba ją któryś kolega wyryćkał. Tego słowa też nie ma - więc pewnie chodzi o to, że ją zatrudnił, przyjął, porozmawiał, zwerbował i wykorzystał - czy coś. Efektu nie było. Na starość to ona ryćka i posuwa. A może ją pieprzy Putin?
Rządzić może tylko matrona. Dojrzała wampirzyca. Wadera. Stworzy matriarchat. Póki była młoda, była podfruwajką, psiapsiółką, puchem marnym albo muzą. Ulegała siłownikom. Taki instynkt. Ale czy te młodzieńcze zależności nie oddziaływają na okres pokwitania?
Kobieta ma inny instynkt niż mężczyzna. Macierzyński. Nie ma takiego pojęcia jak instynkt „ojcieżyński”, tak jak i nie ma urlopu tacieżyńskiego. Ewentualnie jest instynkt i urlop w Skandynawii - ale w Chinach i Afryce go nie ma.
Kobieta jest wierna - jak nienawidzi to do upadłego. Jak nie ma dzieci, to targają nią inne instynkty. Jeśli nikt jej skutecznie nie wyryćkał, to wezwie cały lud arabski by ryćkał jej poddanych. Taki stereotyp. Bo przecież w istocie nie chodzi o własne emocje, ale o dobro ludu, o to by śniadzi dżentelmeni ryćkali niedojebane niemieckie aryjki.
Władza deprawuje, władza absolutna deprawuje absolutnie, a władza kobiet deprawuje absolutnie całą cywilizację. To już lepiej pozostać wilkiem i żyć w watahach. I niech rządzi wadera, która jest najbardziej płodna. A nie jakaś caryca, kanclerzyca czy inna wampirzyca.
Grzegorz GPS Świderski
 

Chorzy ludzie, chore szpitale... <- poprzednia notka
następna notka -> Przepowiednie na nowy rok...

Opublikowano: 10.01.2016 04:19.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @kuwasa33  Znalazłem to na szybko i mi przypasowało intuicyjnie do treści. To nie jest...
  • Tej konkretnej fali hejtu się nie sprzeciwiłem. Ale ogólnie wyraziłem dezaprobatę tu:...
  • @karol123  No to może nie zrozumiałem. Ale jeżli chodzi o zaniechanie na ten czas "salonowych...

Tematy w dziale