GPS GPS
6506
BLOG

Bestie z Rimini

GPS GPS Imigranci Obserwuj temat Obserwuj notkę 87

Na wielu osobach robi wrażenie stopień bestialstwa zbrodni w Rimini sprzed paru dni. Czterech uchodźców z Afryki pobiło partnera Polki, a ją wielokrotnie zgwałcili.

Niektórzy zwracają uwagę na to, że ci bandyci to uchodźcy i to jest istotne, a inni lekceważą to, twierdząc, że gwałciciele są w każdej nacji i takich zbrodni dopuszczają się i Czarni, i Biali, i Żółci, i Europejczycy, i Murzyni, i Arabowie, i Chińczycy. Gwałt to zbrodnia wszechludzka.

To prawda, że bandyci, złodzieje, mordercy, gwałciciele i inni przestępcy są wszędzie, w każdym kraju, w każdym narodzie, w każdym miejscu.

Ale ci konkretni bandyci, ci uchodźcy z Afryki, nie są po prostu wyrzutkami swojej społeczności, nie są marginesem, nie są patologią. U nich chęci do takich gwałtów to norma. Bardzo łatwo można to poznać po ich kulturze - choćby po piosenkach, które śpiewają.

Na YouTube robi karierę Bello FiGo, który jest uchodźcą i wprost o tym śpiewa. Tu teledysk, mający ponad 18 milionów wejść, promujący kulturę tych bestii, które chronią się we Włoszech: I don't pay rent, a tu pełne polskie tłumaczenie: Dostać koguta przy piłowaniu druta.

Oni bez żenady i krycia się śpiewają frazy typu:

„W moim kraju jest wojna więc, uciekłem do Włoch. Ja nie płacę czynszu. Wszyscy moi przyjaciele przybyli tu na łódkach. Mamy domy, samochody, cipki. Yeeh, nie pracuję, nie pracuję. Moje ręce się nie pobrudzą, bo jestem czarnuchem. Jestem uciekinierem. Chcemy seksu oralnego z białymi cipkami. Mieszkam w 4 gwiazdkowym hotelu, gdyż jestem piękny, bogaty, sławny. Jestem czarny, yeeh! Poza tym potrzebuję białą cipkę, bo rano, gdy się budzę to mam twardego druta, twardego. Ciągle robię mój taniec, nazywa się dostać koguta przy piłowaniu druta. Tak dużo białych cipek jest przejebanych. Ona siada na jego twarzy, jak na fotelu. Otwórz usta, trochę pokropię. Hej biała cipko lubisz mój naszyjnik? Hej biały mężczyzno, ty w ogóle nie jesteś  żadnym kogutem. Przestań lamentować i chodź z nami na dworzec, kraść rowery.”

Oni słuchają takich piosenek, a potem idą na plażę - i gwałt na białej kobiecie to normalny element ich kultury. Robią to, o czym ich idole śpiewają. Nie są wyrzutkami, są gwiazdami. Więc to nie jest tak, że akurat trafiło się czterech wyrzutków, cztery bestie. To ich kultura jest bestialska. Dlatego nie należy takich wpuszczać do Polski. Nie tylko ich czterech, ale wszystkich, którzy żyją w kulturze promującą bestialstwo, gwałty i grabieże. Na szczęście łatwo ich poznać, bo mają ciemną karnację skóry.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Polecam też tę notkę opisującą kulturę Czarnych: Detroit.


Księstwo lenne <- poprzednia notka

następna notka -> Fejs łamie własne zasady


Tagi: gps65, kultura, uchodźcy, bestie, gwałt, Rimini

GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, informatyk, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­ria­nin, fu­tu­ry­sta. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, po­li­ty­ku­ję, fi­lo­zo­fu­ję.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka