Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
112 obserwujących 1382 notki 1725502 odsłony
GPS, 29 sierpnia 2017 r.

Bestie z Rimini

6218 87 1 A A A

Na wielu osobach robi wrażenie stopień bestialstwa zbrodni w Rimini sprzed paru dni. Czterech uchodźców z Afryki pobiło partnera Polki, a ją wielokrotnie zgwałcili.

Niektórzy zwracają uwagę na to, że ci bandyci to uchodźcy i to jest istotne, a inni lekceważą to, twierdząc, że gwałciciele są w każdej nacji i takich zbrodni dopuszczają się i Czarni, i Biali, i Żółci, i Europejczycy, i Murzyni, i Arabowie, i Chińczycy. Gwałt to zbrodnia wszechludzka.

To prawda, że bandyci, złodzieje, mordercy, gwałciciele i inni przestępcy są wszędzie, w każdym kraju, w każdym narodzie, w każdym miejscu.

Ale ci konkretni bandyci, ci uchodźcy z Afryki, nie są po prostu wyrzutkami swojej społeczności, nie są marginesem, nie są patologią. U nich chęci do takich gwałtów to norma. Bardzo łatwo można to poznać po ich kulturze - choćby po piosenkach, które śpiewają.

Na YouTube robi karierę Bello FiGo, który jest uchodźcą i wprost o tym śpiewa. Tu teledysk, mający ponad 18 milionów wejść, promujący kulturę tych bestii, które chronią się we Włoszech: I don't pay rent, a tu pełne polskie tłumaczenie: Dostać koguta przy piłowaniu druta.

Oni bez żenady i krycia się śpiewają frazy typu:

„W moim kraju jest wojna więc, uciekłem do Włoch. Ja nie płacę czynszu. Wszyscy moi przyjaciele przybyli tu na łódkach. Mamy domy, samochody, cipki. Yeeh, nie pracuję, nie pracuję. Moje ręce się nie pobrudzą, bo jestem czarnuchem. Jestem uciekinierem. Chcemy seksu oralnego z białymi cipkami. Mieszkam w 4 gwiazdkowym hotelu, gdyż jestem piękny, bogaty, sławny. Jestem czarny, yeeh! Poza tym potrzebuję białą cipkę, bo rano, gdy się budzę to mam twardego druta, twardego. Ciągle robię mój taniec, nazywa się dostać koguta przy piłowaniu druta. Tak dużo białych cipek jest przejebanych. Ona siada na jego twarzy, jak na fotelu. Otwórz usta, trochę pokropię. Hej biała cipko lubisz mój naszyjnik? Hej biały mężczyzno, ty w ogóle nie jesteś  żadnym kogutem. Przestań lamentować i chodź z nami na dworzec, kraść rowery.”

Oni słuchają takich piosenek, a potem idą na plażę - i gwałt na białej kobiecie to normalny element ich kultury. Robią to, o czym ich idole śpiewają. Nie są wyrzutkami, są gwiazdami. Więc to nie jest tak, że akurat trafiło się czterech wyrzutków, cztery bestie. To ich kultura jest bestialska. Dlatego nie należy takich wpuszczać do Polski. Nie tylko ich czterech, ale wszystkich, którzy żyją w kulturze promującą bestialstwo, gwałty i grabieże. Na szczęście łatwo ich poznać, bo mają ciemną karnację skóry.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Polecam też tę notkę opisującą kulturę Czarnych: Detroit.


Księstwo lenne <- poprzednia notka

następna notka -> Fejs łamie własne zasady


Tagi: gps65, kultura, uchodźcy, bestie, gwałt, Rimini

Opublikowano: 29.08.2017 01:41. Ostatnia aktualizacja: 31.08.2017 11:14.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Katz czyta mojego bloga! Zareagował na to co dzień wcześniej napisałem:  Myślę, że...
  • @kgobisz  Już to kiedyś zauwazyłem: https://www.salon24.pl/u/gps65/395840,zwloki-plci-meskiej
  • @BGnatowski  Ale standardy europejskie są inne - one enumeratywnie wymieniają kogo nie można...

Tematy w dziale Polityka