Mimo że nie jestem bardzo zafascynowany, nie pragnę wiedzy dotyczącej godziny w Smoleńsku 10.04, mówiąc krótko - nie jestem bloguratorem i badanie katastrofy smoleńskiej nie jest sensem mojego życia, przyciągnął mnie jeden szczegół.
Niedaleko lotniska smoleńskiego, czyli tez blisko miejsca katastrofy, jest droga. Nie wiem jak na niej z ruchem, ale czy są świadkowie, przypadkowe osoby jadące 10.04 w okolicach godziny wypadku, które widziały nasz rządowy Tupolew. Bo chyba przelatywał on nad tą drogą, by kawałek dalej rozbić się.
A i jeszcze jeden szczegół - na Google Earth - na którym można zobaczyć obraz całego świata, można też przyporządkować do danego miejsca link do zdjęć - można zobaczyć zdjęcie słynnej brzozy, znajdującej się wg umieszczenia - przed wyżej opisywaną drogą. Czy to jej prawdziwa lokalizacja? Jeśli tak, to TU musiał juz nad drogą po prostu pikować w dół lub być nieźle przechylony. Ten szczegół - czy ktoś widział Tupolewa przed rozbiciem na tej drodze - jest niezwykle wazny. Chyba autor słynnego filmu z miejsca katastrofy - na którym słyszano strzały, widziano pełno ludzi i tworzono miliony teorii - mógł być jednym z korzystających ze smoleńskiej drogi podczas katastrofy.
Kto wie coś więcej niech pisze.



Komentarze
Pokaż komentarze (7)