26 obserwujących
397 notek
368k odsłon
186 odsłon

Głos rozsądku @Krzysztofa Jellonka przeciwko głupiej i głodnej polskiej dziczy

Wykop Skomentuj11

"Krzysztof Jellonek  17 września 2020, 16:33 

Do Polski zostala przeniesiona hodowla norek z całej Europy bo mamy niskie koszty ze względu na male wymagania środowiskowe.

Nie ma w Polsce fermy przeciw której nie składali by skarg mieszkańcy, we wszystkich tych miejscach spadły ceny działek co najmniej o połowę.

Skóry są sprzedawane głównie do Rosji. Hodowcy dostają zwrot podatku VAT i są to sumy wyższe niż płacony podatek , można to łatwo sprawdzic w oficjalnych źródłach. W tej sytuacji to my obywatele dopłacamy hodowcom za to że dewastują nam środowisko.

Jak dobry jest to biznes, świadczy skala sprzeciwu i pieniądze które za tym stoją. Widac też że dla Rosji jest to też niezły biznes bo uruchomili swoją agenturę czyli Konfederację.

Przerażające jest to że mafie rządzą Polską następna sprawa to wysypiska śmieci, biznes ten to modelowe działanie mafii włoskiej.

Co kilka miesięcy palą się kolejne wysypiska, ostatnio w Sosnowcu, jest to zagrożenie dla ludzi i środowiska i olbrzymie koszty gaszenia pożaru. Mafia robi to po to by pozbyc się nielegalnych śmieci . Wszyscy wiedza ze jest to miliardowy przekręt, do dzis skazano tylko jednego pijaczka za nieumyślne podpalenie"


https://www.salon24.pl/newsroom/1077167,szydlo-ma-watpliwosci-ws-piatki-dla-zwierzat-spiecia-w-zjednoczonej-prawicyPolski niewolnik, głupi, głodny i upodlony na własne życzenie, wrzeszczy jak obdzierana ze skóry norka, by dać mu służyć mafiom i panom tego świata!

Polski niewolnik zagryzie Kaczyńskiego, bo zwinął mu michę sprzed nosa, w której obdarte ze skóry futrzaki i zarżnięty rytualnie polski dobrostan zwierząt. Michę, do której niewolnik dopłaca, by pany tego świata żyły w luksusach.


Czas na ustawę zakazującą przywozu do Polski śmieci.

Czas na wrzaski polskiego niewolnika, że Kaczyński zwinął mu michę sprzed nosa!


Jezu, ile tej dziczy jak się poczyta salonowe notki i komentarze!

https://www.salon24.pl/u/halo/1077532,o-biedzie-i-upodleniu-swiadczy-stosunek-do-ustawy-futerkowej#logged


Do końca świata i jeden dzień dłużej nie odrobimy strat jakie Polakom zadali naziści z sowietami wybijając ogromy inteligencji polskiej za okupacji!

Bądźcie przeklęci naziści i sowieci i pomiot waszego nasienia po wieki wieków, Amen!


Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale