z góry i pod górę
Piszę także na: http://przysposobienie.blogspot.com
31 obserwujących
832 notki
839k odsłon
442 odsłony

Władymir Putin - ekspert od antysemityzmu

Wykop Skomentuj3

Mówią, że Chuck Norris nie robi pompek lecz odpycha Ziemię (planetę). Ale Chuck to zwykły aktor przy Władimirze Putinie. I nie chodzi mi tu o pozwane zdjęcia prezydenta Rosji przedstawiające go jako ideał samca, który obłaskawia tygrysy, zmusza do posłuszeństwa niedźwiedzie i potrafi zanurzyć się na dno jeziora Bajkał by gołą dłonią złowić gigantycznego szczupaka.

Władimir Władimirowicz Putin to zawodnik wyższej klasy.

To rasowe dziecko, wytwór sowieckich służb specjalnych. Kto wie czy pod pachą nie ma ukrytego tatuażu "сделано в СССР".

Tak...Bo może i Jelcynowi udało się przepić ZSRR ale rosyjskie/sowieckie służby specjale pozostały i nadal kreują rosyjska politykę.

Jak Władimir Putin mówi o kimś, że "jest/był antysemitą" to nie robi pompek (jak Chuck) albo innych wygibasów. Władimir jednym słowem tworzy antysemitę.

A jako doświadczony czekista wie dobrze jak grać na antysemityzmie i innych antagonizmach na tle narodowym. W końcu to wielowiekowa (jeszcze od czasów carskich) tradycja rosyjskich służb specjalnych. Gdyby nie te służby to pewnie nigdy nie dowiedzielibyśmy się o spisku zawartym w słynnych Protokołach Mędrców Syjonu.

Władimir Putin wie, że dobrze hodowany w rosyjskim społeczeństwie antysemityzm zawsze może być mu przydatny. Choćby do rozgrywek z niewygodnymi oligarchami... I Władimir sam nie musiał być antysemitą aby załatwić Chodorkowskiego

Tak. Władimir Putin wie kiedy użyć tradycyjnego i powszechnego w Rosji antysemityzmu. Trzeba go tylko na co dzień mocno trzymać za mordę.

A Władimir Putin wie jak trzymać za mordę całe narody w tym poradzieckim cyrku, który dziś nazywa się Rosją.


Na szczęście nas może już tylko podrażnić.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka