PB
PB
Instytut Staszica Instytut Staszica
90
BLOG

Staże w ENEA

Instytut Staszica Instytut Staszica Gospodarka Obserwuj notkę 0
Aplikuj na staż do wicelidera polskiego sektora energetycznego w ramach programu Dobra Kariera!

Nabór praktykantów do Grupy Enea wciąż trwa! Zapoznaj się z ofertą https://www.dobrakariera.com/enea i wyślij CV na kariera@instytutstaszica.org 

Grupa Enea to nowoczesny pracodawca, który odgrywa jedną z kluczowych ról w gospodarce krajowej. Działalność Grupy opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji i handlu energią elektryczną oraz świadczeniu usług w zakresie elektroenergetyki. Zatrudnia ponad 16 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Ich wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą, która jest nastawiona na realizację celów, potrafi współpracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków złóż do nich swoją aplikację. Więcej o GK ENEA na www.enea.pl

 

Program płatnych staży

 Program płatnych staży i praktyk to propozycja dla młodych, ambitnych osób, które pragną zdobyć unikalne doświadczenie u rynkowego wicelidera w branży energetycznej. Jest to wspaniała okazja do poznania kultury organizacyjnej oraz sprawdzenia się jako potencjalny pracownik. Wśród stażystów i praktykantów szukają talentów, którym będą mogli zaproponować pracę na pełen etat po ukończonym stażu.

Aplikant dostaje możliwość aktywnego uczestnictwa w projekcie pod okiem opiekuna - eksperta z dużym doświadczeniem praktycznym w branży, który wdraża go w tajniki pracy w firmie. Jego praca jest na bieżąco oceniana pod względem merytorycznym, a po ukończonym stażu, otrzymuje on kartę ewaluacji, która określa zdobyte przez niego umiejętności. Sieć placówek pokrywa znaczny obszar kraju, dlatego staż i praktyki oferujemy w wielu miastach w Polsce, choć główne działania odbywają się w Poznaniu.

 Dla kogo staż?

Staż skierowany jest do studentów IV-V roku studiów dziennych i zaocznych oraz absolwentów, którzy mogą poświęcić się pracy u nas przez ok. 35 godzin w tygodniu. Za absolwenta uznajemy osobę, która obroniła pracę dyplomową w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Staż trwa od 3 do 6 miesięcy w roku 2022 z możliwością przedłużenia go. Stażyści przyjmowani są do firmy w ciągu całego roku kalendarzowego.

https://www.dobrakariera.com/enea

https://instytutstaszica.org/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka