19 obserwujących
160 notek
158k odsłon
  732   5

Alternatywna gospodarka dla osób niezaszczepionych

Jack Mac Lase
Jack Mac Lase

Władza zarządzając społeczeństwem wykorzystuje głównie trzy czynniki: chciwość, głupotę i strach. Wiadomo, że hotele dla niezaszczepionych miałyby cały czas kontrole różnych służb sanitarnych, skarbowych itp. Autobusy i taksówki dla niezaszczepionych co chwila zatrzymywane by były przez policje i inne służby drogowe.

I co tu robić?

Oczywiście przede wszystkim wykorzystywać głupotę i chciwość lokalnych urzędników. Warto zaczerpnąć wzorce do naśladowania na przykład z "Protokołów mędrców Syjonu". Jest tam wiele interesujących porad. Warto również zapoznać sią z historią mafii, nie tą najnowszą, gdy mafia zdegenerowała się i ukierunkowała tylko na zarabianiu pieniędzy w przestępczy sposób. O mafii możemy przeczytać w Wikipedii?

"Mafia sycylijska powstała podczas hiszpańskiej okupacji Sycylii, jako ruch oporu skierowany przeciw władzom okupanta. Mieszkańcy wyspy, tracąc zaufanie do niesprawiedliwych praw, które wprowadzili hiszpańscy najeźdźcy, zaczęli organizować własny kodeks prawny i grupy zbrojne dla obrony. Niektórzy historycy uważają, że termin mafia pochodzi od sycylijskich rebeliantów, którzy zrzucili w 1282 jarzmo francuskiej okupacji."

Warto zapoznać się z historią tej organizacji i zacząć czerpać z doświadczeń pradziadów.

I teraz najważniejsza sprawa.

Polskie władze bardzo boją się Żydów. Co nam szkodzi, żebyśmy my nimi zostali?

Jest wiele odłamów judaizmu. Najbardziej znany jest judaizm talmudyczny. Tam, żeby być Żydem należy mieć matkę Żydówkę. ale już Chabad Lubawicz nie wymaga tego. Ten odłam judaizmu uważa, że po holokauście na ziemiach polskich pozostało wiele dusz żydowskich, które nie mając ciał żydowskich, musiały wcielić się w ciała Polaków. I kto czuje, że ma duszę żydowską może przystąpić do Chabad Lubawicz.

U nas, jak w Chabad Lubawicz, każdy kto uzna, że ma duszę żydowską, albo chciałby mieć taką, może zostać członkiem naszego związku wyznaniowego.

Kwestia obrzezania.

Według Wikipedii w niektórych odłamach judaizmu nie jest konieczne:

"W swoich poglądach judaizm humanistyczny najbliższy jest wczesnemu radykalnemu judaizmowi reformowanemu, który też odrzucił istnienie transcendentalnego Boga, konieczność obrzezania noworodków i konwertytów,"

Czyli w naszej wersji judaizmu nie będzie obrzezania.

A co ze szczepieniami?

Każda religia ma jakaś swoja świętą księgę i oczywiście drugą księgę, która tłumaczy tę pierwszą księgę maluczkim. I tak Kościół katolicki niby opiera się na Piśmie Świętym, ale wykładnikiem zasad jest Katechizm. Judaizm rabiniczny opiera się na Torze, ale wykładnikiem norm moralnych i zasad postępowania jest Talmud. Chabad Lubawicz też opiera się na Torze, którą objaśnia "Likkutej Amarim" czyli "Tanja".

Więc my możemy założyć sobie Synagogę Świętego Spokoju i napiszemy księgę objaśniającą reguły postępowania w życiu, w której jedną z zasad będzie zakaz szczepień, ubój rytualny według naszego rytuału czyli, że hodowca może sobie zabić świnię czy cielaka i sprzedać współwyznawcom bez zgody jakiś tam inspekcji sanitarnych. Jedzenie wieprzowiny będzie zalecane itp. Według księgi nie będziemy mogli mieć styczności z nieczystymi gojami, czyli zaszczepionymi, a więc będziemy mieli mieć własny transport, sklepy, hotele kina, teatry, służbę zdrowia itp.

Powiem nieskromnie, że mogę zostać prorokiem mniejszym i napisać parę rozdziałów takiej księgi.

Żeby przekonwertować się na naszą wiarę nie potrzeba będzie dokonywać aktu apostazji, czy tam innych aktów, tylko wystarczy wypowiedzieć formułkę:

" Nie ma Boga ponad Jahwe, a Mojżesz jest jego prorokiem."

I tyle. Cała procedura.

Gdy tylko zostaniemy wpisani na listę związków wyznaniowych, to zapiszemy się do Światowego Kongresu Żydów. Gdy polskim władzom nie spodoba się nasze postępowanie, to zrobimy rejwach na cały świat o polskim antysemityzmie. Jeśli dojdzie do wypłat z ustawy 447, to od razu wyciągniemy ręce po pieniądze i głupie zaszczepione goje będą nam płacić.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale