18 obserwujących
181 notek
177k odsłon
  555   3

5 G, szczepionki - uszczęśliwianie ludzkości

Jack Mac Lase
Jack Mac Lase

Oczywiście jest to przykład hipotetyczny, który może nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością, ale może również coś tam mieć. "

Czyli już wiemy jak można likwidować ludzi. Ale tylko strachem trudno jest rządzić. Wypadałoby ludzi również uszczęśliwiać.

A jak można ludzi uszczęśliwić. Jedną z możliwych odpowiedzi możemy znaleźć na portalu tech.wp.pl:

"Wyniki doświadczenia opisanego w jednym z numerów czasopisma _ Nature _są naprawdę imponujące: myszy znajdujące się w "szczęśliwym" polu magnetycznym doświadczały emocji porównywalnych do sytuacji, w której otrzymywały bardzo smaczny pokarm. Konsekwencją takiego stanu rzeczy było to, że nie chciały się od tego pola oddalać.

Jest jednak pewne "ale" – aby eksperyment się udał, naukowcy musieli wykorzystać myszy, które najpierw zmodyfikowali genetycznie (wcześniej dokonali tego samego na rybach z gatunku _ danio pręgowany _). Wybrali to rozwiązanie, ponieważ kontrola za pomocą fal magnetycznych jest całkowicie bezinwazyjna i dochodzi do głębokich pokładów mózgu, w przeciwieństwie do wypróbowywanych wcześniej metod sterowania chemicznego lub też poprzez wysyłanie sygnałów świetlnych. Wyniki eksperymentu pokazały jednak, że był to kierunek opłacalny –. pewne konkretne regiony mózgów myszy stały się wrażliwe na "zdalne sterowanie" poprzez niewidoczne, bezinwazyjne oddziaływanie magnetyczne."

Szczepionki mRNA i DNA przeciw covid 19 modyfikujące nasz kod genetyczny już mamy. Autor artykułu pisze o falach magnetycznych. Ale czy mogą istnieć samodzielnie fale magnetyczne?

Portal ​polamagnetyczne.weebly.com daje nam taką odpowiedź:

"Stałe pole magnetyczne jest wywoływane przez ładunki elektryczne znajdujące się w ruchu jednostajnym. Dlatego też przepływ prądu (który też jest ruchem ładunków elektrycznych) wytwarza pole magnetyczne. Ładunki poruszające się ruchem zmiennym (np. hamowane) powodują powstawanie zmiennego pola magnetycznego, które rozchodzi się jako fala elektromagnetyczna. Powstawanie pola magnetycznego na skutek przepływu prądu elektrycznego i innych ruchów ładunków elektrycznych opisuje prawo Biota-Savarta oraz prawo Ampère’a, które w postaci uogólnionej wchodzą w skład równań Maxwella.

Niektóre materiały magnetyczne, jak np. ferromagnetyki, wytwarzają stałe pole magnetyczne. Jest to spowodowane superpozycją orbitalnych momentów magnetycznych elektronów (w półklasycznym modelu Bohra przez orbitalny ruch obdarzonych ładunkiem elektrycznym elektronów wokół jądra). Zjawisko to jest dokładniej wyjaśnione w opisie magnetyzmu.

Pole magnetyczne jest też wytwarzane przez zmienne pole elektryczne. Z kolei zmienne pole magnetyczne wytwarza pole elektryczne. Takie wzajemnie indukowanie się pól zachodzi w fali elektromagnetycznej. Stałe w czasie pole magnetyczne nie wytwarza pola elektrycznego – wynika to wprost z równań Maxwella."

Również portal ​prezi.com jako fale magnetyczne pokazuje nam fale elektromagnetyczne.

Powracając do szczęśliwych szczurów, stan błogości w ich mózgach może powodować składowa magnetyczna promieniowania elektromagnetycznego przenikającego przez ich głowy na zasadzie prawa Faraday'a:

"w zamkniętym obwodzie znajdującym się w zmiennym polu magnetycznym pojawia się siła elektromotoryczna indukcji równa szybkości zmian strumienia indukcji pola magnetycznego przechodzącego przez powierzchnię rozpiętą na tym obwodzie"

Wiemy, że zmienne pole magnetyczne stosowane jest w magnetoterapii:

"stany po złamaniach kości

stany po udarach mózgu

stwardnienie rozsiane

przewlekłe choroby zwyrodnieniowe stawów

reumatoidalne zapalenie stawów

zapalenie płuc

bóle krzyża

inne stany patologiczne związane z występowaniem bólu, stanu zapalnego i zaburzeń krążenia (zwłaszcza w ostrym stadium, kiedy przeciwwskazane jest stosowanie ciepła)."

Czyli ktoś kto ma władzę nad nadajnikami zmiennego pola magnetycznego na całym świecie może uszczęśliwiać grupy ludzi, które lubi i eliminować te, których nie lubi.

I na tym tle można zrozumieć presję na szczepienia i budowanie nadajników 5 G z zaparciem godnym lepszej sprawy. O możliwościach 5 G, gdy wpadnie w niepowołane ręce też już kiedyś pisałem.

​Od zeszłego roku, mimo pandemii i lockdownów, pobudowano w Polsce mnóstwo stacji bazowych 5 G. Nie mam co prawda telewizora, ale w internecie nie widzę ciągle wyskakujących ogłoszeń firm telekomunikacyjnych oferujących 5 G. Znajomi posiadający telewizory nie sygnalizowali mi, że podczas oglądania filmów atakują ich reklamy sieci 5 G. Ciekawe, że nawet do mnie nie dzwonią przedstawiciele telefonii komórkowych i nie oferują mi 5 G. Znaczy dzwonią, dostaje maile z ofertami, ale nikt nie proponuje mi 5 G. Może uznali, że takiemu cieniasowi nawet nie warto oferować coś takiego, bo i tak się nie skusi. Sprawdziłem oferty sieci Orange. Niby mają w ofercie 5 G, ale pod pewnymi warunkami. Poniżej podaję zrzut ekranu oferty sieci Orange:


image


A, moim zdaniem, po takich inwestycjach w stacje bazowe 5 G, to powinniśmy być atakowani ofertami telefonów 5 G ze wszystkich tron, żeby operatorom inwestycje się zwróciły. A tak jednak nie jest.

Czyżby 5 G nie miało służyć plebsowi, tylko szlachcie?

Biorąc pod uwagę możliwość uszczęśliwienia człowieka, lub jego zabicie zmiennym polem magnetycznym i nanocząstkami magnetycznymi, nacisk na szczepienia preparatami modyfikującymi kod genetyczny i prawdopodobnie zawierającymi nanocząstki magnetyczne i błyskawiczna budowa infrastruktury 5 G można dojść do wniosku, że infrastruktura pod światowe niewolnictwo jest już na ukończeniu. Dzięki magnetycznym nanocząstkom i modyfikacjom genetycznym ludzi będzie możliwe uczynienie ich szczęśliwymi mimo morderczej pracy i mizernych warunków życia, czyli motto forum gospodarczego w Davos "Nic nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy" zostanie zrealizowane. A jednostki nieproduktywne będzie się eliminowało impulsem elektromgnetycznym.

Tylko kto będzie tym władcą świata?

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale