0 obserwujących
203 notki
248k odsłon
  45572   0

Komorowski łączy się "w bulu", i "nadzieji"! GW poprawia błędy!

"Jednoczymy się w imieniu całej Polski z narodem Japonii w bólu i w nadzieina pokonanie skutków katastrofy" - takie słowa według Gazety Wyborczej wpisał do księgi kondolencyjnej w Ambasadzie Japonii Prezydent RP B. Komorowski.  Faktycznie zdanie wpisane przez Komorowskiego brzmi inaczej. Komorowski w imieniu Polaków łączy się z Japończykami "w bulu" i "nadzieji".

Ortografy na poziomie podstawówki. Czemu jednak GW ukrywa kolejną żenującą wpadkę swojego pupila? W materiale tvn24 emitowanym co godzinę pokazany jest fragment wpisu, gdzie wyraźnie widać błędy ortograficzne. Zwróciłem na nie uwagę pierwszy raz widząc krótką migawkę, w kolejnym powtórzonym materiale tylko upewniłem się co do prezydenckich błędów. Co więcej, "byki" spostrzegli także inni internauci. 

Czemu więc inteligenci z GW ukrywają "swojskość" prezydenta Komorowskiego? Przecież mylić się jest rzeczą ludzką, a BK ma kolejną okazje na zdobycie serc niedouczonych gimnazjalistów. Bo umysły Młodych Wykształconych z Wielkich Miast podobno już ma.

Zrzut zamieścił bloger Mąciwoda

Lubię to! Skomentuj37 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale