Blog
prywatny blog Jacka Kędzierskiego
Jakelo
Jakelo Prawo, polityka, religia, hist
6 obserwujących 1356 notek 456278 odsłon
Jakelo, 10 stycznia 2017 r.

Łódź to nie jest "k...." Apel do pani Hanny Zdanowskiej

654 2 0 A A A

imageimage


Szanowna pani Zdanowska

Z ogromnym zdziwieniem wysłuchałem Pani wypowiedzi na temat spotu rzekomo reklamującego Miasto Łódź i jego rozwój z racji wybudowania dworca kolejowego Łódź-Fabryczna. Nie ukrywam, że oglądając to "dzieło" w pierwszej chwili byłem przekonany, że jego autorem jest jakiś internerowy dowcipniś albo też firma prywatna nie związana ani też nie działająca na zlecenie władzy Miasta Łodzi. Tymczasem Łukasz Goss z biura prasowego Urzędu Miasta Łodzi oświadczył, że na ten spot zamówiony przez Panią w firmie Opus Film Miasto Łódż wydało 100 tys. zł. W filmie niskiej klasy aktor komediowy i artysta kabaretowy przez kilka minut wymienia nazwę naszegfo miasta przeplataną słowem powszechnie uznawanym za wulgarne.

Z ogromnym zdziwieniem dowiedziałem się, że ośmieliła się Pani bronić tego pomysłu i twierdzi Pani, że " - Takie miasto jak Łódź - miasto awangardy i kreatywności - może sobie pozwolić na więcej, niż inne". Zdaniem Pani przeplatanka wulgaryzmów z nazwą miasta, którego jeszcze jest Pani prezydentem jest odpowiednią formą i treścią pokazywania, jak zmienia się Łódź. 

Jest Pani w błędzie. Żadne z polskich miast nie zasługuje na taką formę promocji, jaką Pani wybrała, formę poniżającą to miasto i jego mieszkańców, a Łódź nie powinna być traktowana inaczej, czyli gorzej niż inne miast.

Wszystko wskazuje na to, że Pani i jej ekipa wyczerpaliście wszelkie pomysły na promocję miasta, o zarządzaniu nie wspomnę, i rzuciliscie się na wylgaryzmy. W tej sytuacji mam dla Pani jedyną możliwą i słuszną radę: niech Pani natychmiast ustąpi ze stanowiska prezydenta Miasta Łodzi! 

Moja rada, pokierowana jest także obawami, że przy najbliższej okazji wystąpi Pani w spocie rzekomo reklamujacym nasze miasto spacerując nago po dachu dworca Łódź-Fabryczna, uznawszy, że miasto "takie jak Łódź" na taką reklamę i promocję zasługuje.  
Opublikowano: 10.01.2017 22:17.
Autor: Jakelo
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Urodziłem się i żyję... Bóg dał mi ukończyć studia prawnicze i zostałem adwokatem, może to nie było Jego ostatnie słowo... Staram się Mu w tym pomagać...

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Na to nie ma szans, bo tunel... Ale np. stacja na Żubardziu i na Retkinii...
  • Już jest... Z Widzewa do WC w 80 min... Tyle co z Olechowa do Pedofilowa...
  • No tak, zapomniałem że posłanki pisu nie są związane już z Belwederem

Tematy w dziale Polityka