Dariusz Ged
Nikt mi nie płaci, czyli notki bezwartościowe?
11 obserwujących
139 notek
114k odsłon
2945 odsłon

PiS przebił obłudą PO

Wykop Skomentuj102

Wydawało się niemożliwe, a jednak politycy potrafią zaskakiwać. Platforma Obywatelska deklarowała sie jako obrońca przedsiębiorczości, wolności i własności, a podnosiła ochoczo podatki, poprawnością polityczną zniewalała i cenzurowała, a zawłaszczanie dóbr rozpoczęła na beszczela.

PiS deklarował się jako katolicka prorodzinna narodowa partia dla ludu. W chwili obecnej obserwujemy bezpardonowy skok na kościół, czyli faktycznie zamknięcie duchowej zbiorowej działalności z pogwałceniem wszelkich świętości i tradycji. Rodzina nie może iść razem na spacer lub zakupy, chyba że będą się trzymali od siebie z dala, a jeśli ze sobą nie mieszka to niech się nawet nie odwiedza. Plan globalizacji właśnie wcielany jest w życie pod przykrywką walki z wirusem, czyli niszczenie dotychczasowych tradycji, religii, a nawet wystawienie na próbę więzi rodzinnych. Pod pozorem tymczasowego globalnego sztabu kryzysowego powstaje zalążek globalnego rządu i jego uprawnień do kontroli obywateli świata.

Jeśli ktoś myśli, że to wyssane z palca teorie spiskowe to niech weźmie pod uwagę, że spiski to była zawsze najszybsza droga do zdobycia władzy. Na naszych oczach powstaje nowa religia i jej rytuały. Nowe tradycje i legendy. Przynajmniej połowa globu uwierzyła w wirusa złego, z którym warto i należy walczyć wszelkimi metodami. Niemal stan wojenny i pełna mobilizacja. Nowe gesty powitalne, nowe religijne stroje i gadżety. Narzucanie niewierzącym swoich wytycznych i surowe karanie za nieprzestrzeganie świetego nowego prawa. Samosądy bez udziału sądów, czyli uznaniowość i brak odwołania od wyroków nowych religijnych stróżów. Tresowanie przez powtarzanie i podnoszenie powoli poprzeczki, aż utrwali sie nowy porządek. Wtedy nowa klasa kapłańska pokona chwilowo złego wirusa i zasłuży na wejście do historii, jako pierwsi święci i prorocy globalnej religii opartej na globalnej świadomości. Sumieniem stanie się sztuczna inteligencja, która niczym duch przeniknie każdego i będzie kierować losem wiernych i niewiernych, monitorując ich ruch, funkcje życiowe, wszelkie zasoby finansowe oraz relacje z rodziną, znajomymi i obcymi. Grzechy wobec nowego porządku będą natychmiast karane zgodnie z wychowawczą zasadą nieuchronności i natychmiastowości karania i nagradzania. O wszystko zadba elektronika i sztuczna inteligencja, która już dawno zeskanowała i nagrała nasze życie i to na wiele lat w tył, by mieć haki na każdego nawet najbardziej wiernego. Kto tym będzie sterował? Raczej nie demokrata.


Wykop Skomentuj102
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka