Gorące tematy:

36 obserwujących
1772 notki
2298k odsłon
1249 odsłon

Paweł Kowal. Europoseł PSL?

fot. Piotr Łysakowski
fot. Piotr Łysakowski
Wykop Skomentuj53

  

Czy Piechociński się na to zdecyduje? Tak on może to zrobić. Czy to zrobi? Czas pokaże. Jedno jest pewne – dla Pawła Kowala otworzyło się – małe bo małe, ale jednak – okienko transferowe.
 
Cały dzień trwa zamieszanie wokół Janusza Piechocińskiego. Nowy lider Ludowców to chyba osoba najbardziej ze wszystkich zaskoczona swoim sukcesem. Póki co – chyba nie bardzo wie co zrobić. Nie chce odejścia Pawlaka. Nie chce wejść do rządu – mimo erotyczno – seksualnych zachęt Leszka Millera. Na razie – w „Faktach po Faktach” kluczy ile może…
 
Piechociński próbuje więc opanować sytuację. Co będzie, gdy ją wreszcie opanuje? Chyba będzie próbował zbudować z PSL – tak jak zapowiadał na Kongresie – partię ogólnonarodową. Spróbuje „wejść” do dużych miast. Jak to będzie robił?
 
Najbliższa kampania wyborcza to będzie kampania do Eroparlamentu. To będzie właśnie ta pierwsza próba „wejścia”. Kto może pomóc w tym Piechocińskiemu? Może mniej Ziobryści – trudno jakoś wyobrazić mi sobie byłego Ministra Sprawiedliwości czy Jacka Kurskiego jako Zielonych kandydatów do Brukseli, chociaż… Kto wie… Potrzeba i kalendarz wyborczy matką wynalazku, Ale już Paweł Kowal? To mogę sobie wyobrazić. Gładki, miejski i w potrzebie…
 
Czy Piechociński się na to zdecyduje? Tak on może to zrobić. Czy to zrobi? Czas pokaże. Jedno jest pewne – dla Pawła Kowala otworzyło się – małe bo małe, ale jednak – okienko transferowe. Paweł Kowal Europosłem PSL?
 
Tu polityka zaczyna swój dzień:www.300polityka.pl
 
 
Wykop Skomentuj53
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale