Blog
Plusy i Minusy Jana Filipa Libickiego
Jan Filip Libicki
Jan Filip Libicki historyk lat 47 Senator RP
27 obserwujących 1670 notek 2134296 odsłon
Jan Filip Libicki, 29 grudnia 2017 r.

Nagroda Człowieka Wolności. W przyszłym roku Marek Suski i Witold Czarnecki

470 21 0 A A A

Proponuję, aby laureatem wielkopolskiej edycji  nagrody Człowiek Wolności w roku przyszłym został poseł Witold Czarnecki, szef wielkopolskich struktur PiSu. Dla tych wszystkich którzy go znają, nominacja ta nie wymaga uzasadnienia. Witold Czarnecki jest dla wielkopolskiej polityki dokładnie tym samym, czym dla Trybunału Konstytucyjnego jest prezes Julia Przyłębska.

Laureatką tegorocznej nagrody Człowiek Wolności została prezes Trybunału Konstytucyjnego, Julia Przyłębska. Przypomnijmy że w zeszłym roku jej laureatem był Jarosław Kaczyński.

Tegoroczna nominacja nadaje tej nagrodzie zupełnie nowy wymiar. W związku z tym, ja skromny senator, ośmielam się skierować do twórców i dysponentów tej nagrody dwie małe sugestie.

Pierwsza jest taka, że mam już kandydata na ogólnopolskiego laureata tej nagrody w roku przyszłym. Tym przyszłorocznym laureatem powinien być obecny szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski. Myślę że kandydatura ta nie wymaga specjalnego uzasadnienia, za to znakomicie wpisuje się w poczet jej dotychczasowych laureatów.

I sugestia druga. Proponuję, aby od przyszłego roku, twórcy tej nagrody uruchomili również jej edycję lokalne. Jeśli tak się stanie to proponuję, aby laureatem wielkopolskiej edycji  nagrody Człowiek Wolności w roku przyszłym został poseł Witold Czarnecki, szef wielkopolskich struktur PiSu. Dla tych wszystkich którzy go znają, nominacja ta nie wymaga uzasadnienia. Witold Czarnecki jest dla wielkopolskiej polityki dokładnie tym samym, czym dla Trybunału Konstytucyjnego jest prezes Julia Przyłębska.

Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna 

http://miastopoznaj.pl/

Wielkopolski Portal Osób Niepełnosprawnych – www.pion.pl

www.facebook.com/flibicki

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @COŚ WYMYŚLĘ Tak.... :-)
  • @Sowiniec coś Pan pisał o alfonsie i znikło? czyżby brak odwagi... :-) cóż środowisko...
  • @autor Bardzo dziękuję za życzenia i serdecznie pozdrawiam! Również sukcesów życzę... :-)

Tematy w dziale Polityka