34 obserwujących
1747 notek
2272k odsłony
476 odsłon

Nagroda Człowieka Wolności. W przyszłym roku Marek Suski i Witold Czarnecki

Wykop Skomentuj21

Proponuję, aby laureatem wielkopolskiej edycji  nagrody Człowiek Wolności w roku przyszłym został poseł Witold Czarnecki, szef wielkopolskich struktur PiSu. Dla tych wszystkich którzy go znają, nominacja ta nie wymaga uzasadnienia. Witold Czarnecki jest dla wielkopolskiej polityki dokładnie tym samym, czym dla Trybunału Konstytucyjnego jest prezes Julia Przyłębska.

Laureatką tegorocznej nagrody Człowiek Wolności została prezes Trybunału Konstytucyjnego, Julia Przyłębska. Przypomnijmy że w zeszłym roku jej laureatem był Jarosław Kaczyński.

Tegoroczna nominacja nadaje tej nagrodzie zupełnie nowy wymiar. W związku z tym, ja skromny senator, ośmielam się skierować do twórców i dysponentów tej nagrody dwie małe sugestie.

Pierwsza jest taka, że mam już kandydata na ogólnopolskiego laureata tej nagrody w roku przyszłym. Tym przyszłorocznym laureatem powinien być obecny szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski. Myślę że kandydatura ta nie wymaga specjalnego uzasadnienia, za to znakomicie wpisuje się w poczet jej dotychczasowych laureatów.

I sugestia druga. Proponuję, aby od przyszłego roku, twórcy tej nagrody uruchomili również jej edycję lokalne. Jeśli tak się stanie to proponuję, aby laureatem wielkopolskiej edycji  nagrody Człowiek Wolności w roku przyszłym został poseł Witold Czarnecki, szef wielkopolskich struktur PiSu. Dla tych wszystkich którzy go znają, nominacja ta nie wymaga uzasadnienia. Witold Czarnecki jest dla wielkopolskiej polityki dokładnie tym samym, czym dla Trybunału Konstytucyjnego jest prezes Julia Przyłębska.

Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna 

http://miastopoznaj.pl/

Wielkopolski Portal Osób Niepełnosprawnych – www.pion.pl

www.facebook.com/flibicki

Wykop Skomentuj21
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka