Blog
Plusy i Minusy Jana Filipa Libickiego
Jan Filip Libicki
Jan Filip Libicki historyk lat 47 Senator RP
30 obserwujących 1692 notki 2179708 odsłon
Jan Filip Libicki, 2 maja 2018 r.

Pytanie do premiera Morawieckiego

319 24 0 A A A
fot. P. Beym
fot. P. Beym

 

Czy zgadza się po prostu z opinią swojego ministra? Czy on też nie zamierza w przyszłości na Andrzeja Dudę głosować? To jest naprawdę ważne pytanie. Istotne dla polskiej polityki. Panie premierze! Śmiało!

 

Trwa długi weekend majowy, więc siłą rzeczy życie polityczne toczy się na nieco wolniejszych obrotach. Ale to jednocześnie dobry czas, żeby odkurzyć pewne rzeczy już zapomniane.

 

Otóż już jakiś czas temu, szef gabinetu politycznego premiera, minister Marek Suski, zdeklarował się jasno, że jeśli Andrzej Duda wystartuje w wyborach prezydenckich w 2020 roku, to on, Marek Suski, nie będzie na niego głosował. Pytanie, czy ta opinia ministra Suskiego, jest jego prywatną opinią, czy też wypowiada ją, jako szef gabinetu politycznego premiera właśnie? Nikt Marka Suskiego dotąd o to nie zapytał, myślę że zapytać co warto. Dlaczego?

 

Bo jeśli tę opinie wypowiada on, jako szef gabinetu premiera właśnie, to nasuwa się oczywiste pytanie, czy w 2020 roku, jeśli Andrzej Duda stanie do walki o drugą kadencję prezydencką, to czy premier Morawiecki, śladem swojego ministra będzie na niego głosował czy nie?

 

Myślę że to ważna deklaracja, a nikt dotąd Mateusza Morawieckiego o to nie zapytał. Czy zgadza się po prostu z opinią swojego ministra? Czy on też nie zamierza w przyszłości na Andrzeja Dudę głosować? To jest naprawdę ważne pytanie. Istotne dla polskiej polityki. Panie premierze! Śmiało!. To jest dla Polaków naprawdę ciekawa istotna deklaracja!

 

Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna 

http://miastopoznaj.pl/

Wielkopolski Portal Osób Niepełnosprawnych – www.pion.pl

www.facebook.com/flibicki

.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @COŚ WYMYŚLĘ Tak.... :-)
  • @Sowiniec coś Pan pisał o alfonsie i znikło? czyżby brak odwagi... :-) cóż środowisko...
  • @autor Bardzo dziękuję za życzenia i serdecznie pozdrawiam! Również sukcesów życzę... :-)

Tematy w dziale Polityka