38 obserwujących
1800 notek
2342k odsłony
707 odsłon

Kaczyński prezesem spółki budującej CPK?!!!

fot. P. Beym
fot. P. Beym
Wykop Skomentuj16

Kiedy słucham na słynnych taśmach z jaką sprawnością omawia biznesowe szczegóły, wzięcia na 300 milionów euro kredytu na budowę biurowca to, przy całym moim szacunku i uznaniu dla Jacka Bartosiaka, uważam jednak, że Jarosław Kaczyński poradzi sobie o wiele lepiej z budową CPK. Dlatego to właśnie dziś pragnę postulować. Niech prezes PiS-u zostanie, w miejsce Bartosiaka, szefem spółki budującej Centralny Port Komunikacyjny.

Bardzo cenię sobie Jacka Bartosiaka. Nigdyśmy się nie spotkali, ale oglądam sobie filmiki z jego wystąpień, dotyczących geopolityki. Kupiłem też sobie jego najnowszą książkę, „Rzeczpospolita – między lądem, a morzem”, której – przyznają się – jeszcze nie przeczytałem.

Dlatego ucieszyłem się, kiedy został prezesem spółki mającej budować Centralny Port Komunikacyjny. I nawet zacząłem się zastanawiać, czy może jednak czegoś w tym nie ma, skoro tak sensowny facet zostaje szefem tego, przedsięwzięcia. Do tej pory byłem jego przeciwnikiem. Nie mogę powiedzieć, żebym był teraz jego zwolennikiem, ale na pewno mój sprzeciw nie jest już tak stanowczy, jak jeszcze parę miesięcy temu.

Mimo tych wszystkich pochwał pod adresem Jacka Bartosiaka muszę go zmartwić. Uważam, że będzie musiał zrezygnować ze swojej funkcji prezesa spółki budującej CPK. Pojawił się bowiem moim zdaniem dużo lepszy kandydat, który dużo sprawniej poradzi sobie z tym arcytrudnym zadaniem. Tym kandydatem jest Jarosław Kaczyński.

Kiedy słucham na słynnych taśmach z jaką sprawnością omawia biznesowe szczegóły, wzięcia na 300 milionów euro kredytu na budowę biurowca to, przy całym moim szacunku i uznaniu dla Jacka Bartosiaka, uważam jednak, że Jarosław Kaczyński poradzi sobie o wiele lepiej z budową CPK. Dlatego to właśnie dziś pragnę postulować. Niech prezes PiS-u zostanie, w miejsce Bartosiaka, szefem spółki budującej Centralny Port Komunikacyjny. Niech nam Jarosław Kaczyński osobiście zbuduje CPK. Kto zaprzeczy, że będzie do tego najlepszą osobą? A jaką uczciwą!. Zapłaci tylko za to, do czego będzie miał podstawę!

PS Nadmienię tylko, że co do uczciwości rzetelność Jacka Bartosiaka nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.

Tu polityka zaczyna swój dzień: www.300polityka.pl

Poznań 2.0 – najważniejsi w jednym miejscu – bo informacja nie musi być nudna

http://miastopoznaj.pl/

Wielkopolski Portal Osób Niepełnosprawnych – www.pion.pl

www.facebook.com/flibicki


Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka