5 obserwujących
465 notek
128k odsłon
169 odsłon

Gratulacje dla suwerena PiS.

Wykop Skomentuj1

To, że ograniczona istnieje zdolność suwerena PiS do logicznego i racjonalnego myślenia, można było się przekonać dość dawno. Ale teraz ciemny pisowski lud przeszedł już samego siebie. No chyba, że w prognozach sondażowych ściemnia i oszukuje. Tak więc, jak widać po sondażach, demontaż prawa i sprawiedliwości, niszczenie demokracji podoba się ludowi PiS. Sondaże pokazują wysokie poparcie dla partii a co dziwne, także dla pseudo prezydenta Dudy. Zadziwiające jest to, że ktoś kto namawia do wykluczenia społecznego, obraża kłamstwami i pomówieniami, nie respektuje prawa ma tak wysokie poparcie. Nie wyobrażalna rzecz współczesnym świecie. 

Suwerenowi trzeba pogratulować dobrego samopoczucia. To on jest i będzie winny, że Polska zostanie wykluczona z Unii. To przez ich poparcie wykluczymy się z europejskiej wspólnoty. To ich głosami Kaczyński uzyska dyktatorską władze. To suweren doprowadził i zrobi, jak widać wszystko, żeby pewne grupy społeczne zostały wykluczone, zniszczone i pozbawione praw obywatelskich. Czy, aż tak jest ten pisowski lud ociemniały, że nie widzi tej totalnej demolki jaką urządza PiS. Czy pieniądz aż tak daleko doprowadził do ogłupienia Polaków, którzy cały czas w jakimś obłędzie chcę glosować na totalną zarazę PiS. To już nie jest  jakiś chwilowy przypływ sympatii do partii Kaczyńskiego. To czysta patologia, taka sama jaka teraz jest realizowana przez władzę.

PiS osiągnął i będzie dalej dążył do umocnienia dyktatury. Nigdy by nie doszło do takich sytuacji, gdyby nie ich lud. To właśnie współdziałanie pozwala na zmianę ustroju i wyjście z Unii Europejskiej. Wina jest po obu stronach. Tylko, że suweren jest sprawcą większym i większą ponosi odpowiedzialność za zmiany, które się dokonują. Przejdzie do historii jako niszczycielski lud, który zaślepiony pieniądzmi, obłudą i kłamstwami pozwolił i dodatkowo rozgrzeszył to zło, które wypływa ze strony PiS. 

Życzyć trzeba ciemnemu ludowi pisowskiemu, w szczególności młodym Polakom, żeby poczuli co to jest oczekiwanie na granicach, w kolejkach, żeby można było wyjechać np na wczasy lub wyjazd zarobkowy. Niech poczują, jak fajnie się czeka na akceptację służb na lotniskach, gdzie będą czekać na kontrolę paszportową. Niech poczują wykluczenia i brak pracy, bo jako wykluczeni z Unii, będą musieli potrzebować pozwoleń na podjęcie pracy. Niech zapłacą za połączenia większe w roamingu, bo nie będąc w społeczności europejskiej, tanie połączenia nie będą możliwe. Być może młodzi sobie jakoś poradzą, jak to Polak, ale ci co pozostaną w kraju niech też poczują, jak fajnie żyje im się pod dyktatem ludzi, gdzie niewiadoma dnia będzie ich budziła, gdzie będą liczyli w sądach na szybkie i sprawiedliwe wyroki. A te jak wiadomo, musza być korzystne tylko dla władzy. Niech poczuje jeden z drugim rolnikiem jak brakuje pieniędzy z dopłat, które Unia im dawała. Głosując na PiS niech mają świadomość nieopłacalności swojej produkcji. 

Totalna władza potrzebuje właśnie takich głupich wyborców. Potrzebuję bo taki głupek lubi patrzeć na krzywdy, kłamstwa, wykluczenia. To podnieca suwerena, cieszy się z krzywdy innych. Liczy się tylko to co mu władza dała i da, nie mając świadomości przyszłości, że w końcu cały ten układ już ich kiedyś nie będzie potrzebował. Wtedy będzie już za póznio. Totalnie za póznio. 

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka