5 obserwujących
503 notki
134k odsłony
254 odsłony

Kłamstwa Dudy.

Wykop Skomentuj2

Można zrozumieć, że długopis szeregowego prezesa musi bardziej polewać betonem kłamstw i obietnic pisowski naród. Wiadomo, taka jest forma dbania o ich dobry humor. Jednak jakaś istnieje granica bezczelności kłamstwa i oszustwa. Ciemny lud karmiony taką papką może w jakiej ilości to łyknie, ale przecież są w tej ciemnocie ludzie, którzy muszą powiedzieć-halo, to już lekka przesada. Przesada zmieszana z żenadą. Jest jakaś granica za którą musi nadejść opamiętanie wyborców PiS.

Duda to taki człowiek, który dla zaspokojenia Kaczyńskiego, przed którym klęczy wiecznie, prosząc o łaskawość, chcę także zaistnieć jako słowami uzdrowi i uczyni wszystko. To co jego usta wypowiedzą, jest namaszczone spełnieniem i jakąś dziwną wróżbą. Dlatego długopis szeregowego prezesa bredzi takie rzeczy, że to już nie zdumienie, tylko trzeba się rozglądać za jakimś lekarzem, który by mu wytłumaczył, że to co mówi to stan chorobowy jego umysłu. Taką brednią jest to, że podwyżki które zaserwował nam Kaczyński, są ...tymczasowe. 

Nie mogę zrozumieć, jak, niby wykształcony człowiek, może gadać takie bzdury, że podwyżki które zaserwowała nam totalna władza PiS, są i będą tymczasowe. Czy nagle jak wróżbita zaczaruję, że stanieje chleb? A może swoją osobowością nakaże, żeby wszystko co związane z podwyżkami prądu i płacy minimalnej, stanie się tańsze? Prywatne firmy, które musiały podnieść ceny bo rząd okłamując, podwyższył prąd, teraz mają ponosić tego skutki z własnej kieszeni? 

Jest jakaś granica kłamstwa. Oczywiście wybory rządzą się swoimi prawami, ale tak bezczelne kłamstwo, w dodatku perfidne, oszukujące ludzi już na samym starcie, nigdy jeszcze się nie zdarzyło. Może jest coś o czym się dowiemy po wyborach, że zaraza PiS wprowadzi ceny urzędowe na wszystko? Może tak jak marzy szeregowy prezes, komunizm wróci i w tym wydaniu? Jednak na tym etapie istnieje tępe oszustwo ze strony Dudy. Nie poparte żadnym racjonalnym wytłumaczeniem. Palnął kretyńską bzdurę, bo ludzie a w szczególności beneficjenci wszystkich plusów pomrukują, że wszystko drożeje. Pieniędzy nie ma i nie będzie, Unia dodatkowo jeszcze zabierze, więc gada wyborcze brednie, na tyle kretyńskie, że poniżej pasa moralnego. 

Duda oszukał już nie jeden raz swoich wyborców. Największym skandalem była niezrealizowana obietnica dla frankowiczów. To oszustwo jak się okazało dzisiaj, było nie tylko kłamstwem, które z założenia nie było do realizacji, to chamską zagrywką na uczuciach ludzkich. Oni uwierzyli, że ich sprawy się wyjaśnią i pomogą im ulżyć w budżetach domowych. Zagrał więc Duda uczuciach, był taki wiarygodny, butny, wręcz agresywny w tych obietnicach. Teraz mamy jeszcze potężniejsze kłamstwo. Uderzające bezpośrednio w najbiedniejszych, którzy będą liczyć, że chleb, mleko, owoce i warzywa, produkty pierwszej potrzeby stanieją. 

Duda to obok Morawieckiego największy kłamca, który oszukuje ludzi. Oszukuję perfidnie i z pełną świadomością wypowiadanych słów. Wie, że nic za to mu nie grozi, wręcz liczy na nagrodę w postaci następnej pięciolatki jako pseudo prezydent. Duda to wizjoner kłamstwa i oszukańczych wizji. Dba tylko o swoje poparcie u szeregowego prezesa, przed którym na kolanach prosi o łaskawość i przebaczenie, że nie jest taki idealny i wzorowy jakby Kaczyński oczekiwał. Duda jeśli wygra to tylko przez kłamstwa i oszustwa. Będzie niegodnym człowiekiem na stanowisku prezydenta. Nie będzie żadnym autorytetem, którym nigdy nie był. 

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka