5 obserwujących
636 notek
154k odsłony
145 odsłon

Gratulować już Kaczyńskiemu?

Wykop Skomentuj12

Wczesne gratulacje, czy może kondolencje? A może jedno i drugie? Czy należy już się poddać? A może zacząć przygotowywać się do bardziej realnej walki? Jak to wszystko zrozumieć?

Wybory będą i jest to pewne. Teraz bo sprzyja temu pewne okoliczności. Gdy wokół chaos i zamęt z powodu pandemii, to okazja do przeprowadzenia wyborów marzeń. Wiadomo, kto będzie liczył głosy, więc wygrany będzie Kaczyński. Innego rozwiązania nie bierze po uwagę. Czyli, już można gratulować prezesowi?

Z drugiej strony jest ciągła niepewność. Kaczyński jest gotowy do powtarzania głosowania tak długo aż zwycięży. O zwycięstwo Dudy też jest spokojny, bo zawsze można tak zafałszować, żeby było zwycięstwo. Nawet, gdy czynnik ludzki pozwoli wygrać innemu, to od czego ma Ziobrę i jego posłuszną kastę. Sąd anuluje z przyczyn jak zwykle bezsensownych, kłamliwych, czy po prostu wymyślą jakiś dziwny przepis prawny. Tego wszystkiego się Kaczyński nie obawia. Jego strach niepewności wynika, że gorszy sort wyjdzie na ulicę. Musi pamiętać jak skończył dyktator Rumunii. Może nie w tak drastyczny sposób, ale każdy kontakt z ludem, napawa prezesa strachem. Widać to było ostatnio, gdy z tłumem ochroniarzy, przyjechał pod same groby samochodem. 

Nie pogratuluje Kaczyńskiemu, chociaż wiadomo już dzisiaj, że jego człowiek wygra. Nie pogratuluje, bo oszustowi nie składa się gratulacji. Złożę mu jednak szczere kondolencje. To co osiągnie przez oszustwo, prawdziwy naród mu zabierze. Zabierze i odbierze jego boskość, tytuł wielkiego człowieka, naczelnika itp tytułów jakie jego fanatycy mu nadają. Zabrany mu zostanie pewien święty spokój i poczucie bezpieczeństwa. Straci to wszystko, dodatkowo odpowie też za wszystko karnie. Wtedy poczuję sprawiedliwość społeczną.

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale