5 obserwujących
566 notek
143k odsłony
104 odsłony

Zabawa w pedofilię.

Wykop Skomentuj

Wstrząs, to jakby mało powiedziane. To rzecz najgorsza jaka stała się udziałem niewinnego człowieka. Bo czyż, dziecko nie jest człowiekiem, czasami bezbronnym, naiwnym, ale człowiek. Dziecko to tylko stan człowieczeństwa. Tak więc, pedofilia kościelna to zbrodnia, piekło i hańba dla ludzkości. 

Nowy dokument to nowy akt oskarżenia, który w trybie natychmiastowym powinien przekształcić się w wyrok. Bezwzględny i bardzo surowy. Nie może to być tylko coś na pokaz i w zawiasach. Pedofilia powinna być potraktowana jako morderstwo. Tak, morderstwo, bo to co się dzieje w psychice, ale też w fizyczności, jest zabijaniem poczucia wartości, godności i co najważniejsze, pedofilia zabija w ofiarze poczucie człowieczeństwa. I gdy taka ofiara zbrodniczych czynów kościelnych funkcjonariuszy, nie mogąc pogodzić się z świadomością zaistniałej krzywdy, popełnia samobójstwo, to tym bardziej zbrodniarz w sutannie do tego się przyczynił. 

Zbrodniarzy w sutannach trzeba natychmiast ukarać. Bezwzględny wyrok i tak krzywdy nie naprawi. Nawet pieniądze z ewentualnego odszkodowania nie zapewnią lepszego poczucia swojej wartości a tym bardziej nie jest na tyle mocnym argumentem, żeby odzyskać człowieczeństwo. Zbrodniarzy karać, to piorytet najwyższej rangi. Ale też trzeba ukarać tych wszystkich, którzy tuszowali zbrodnicze rzeczy. Pomagali unikać odpowiedzialności i konsekwencji. Ci wszyscy purpuraci powinni na równo stanąć przed sądami z tymi, którym pomagali w zbrodniach pedofilskich. Ochrona zbrodni jest taką samą zbrodnią i powinna być tak samo surowo ukarana. Nie tylko wykluczeniem ze struktur kościelnych.

Osobna kwestia, to lekceważący sposób w jaki to obecna władza walczy z kościelną pedofilią. Po pierwszym filmie Sekielskich, dużo było propagandy i chęci pokazania, jak to kasta Kaczyńskiego chcę walczyć i karać zbrodniarzy w sutannach. Duży szum, chaos prawny, bicie piany i nic poza tym. Zaniechanie rozliczenia i ukarania, każe przypuszczać, że zaistniał jakiś zbrodniczy układ między władzą a kościołem. Układ, który pozwolił i jak widać teraz, pozwala na bezkarność funkcjonariuszy kościelnych. Pedofilów jak też ich obrońców.

Film "Zabawa w chowanego" jest wstrząsający. To krzyk, który wolała o obronę godności człowieka. To krzyk skrzywdzonych, którym zbrodniarze do tej pory śmieją się w twarz. To hańba dla Polski, że do tej pory nic nie zrobiono, żeby zbrodniarzy ukarać. I nie ma nadziei, żeby coś się w tym temacie zmieniło. Póki istnieje sojusz i pakt władzy z kościołem, to nic złego zbrodniarzy w sutannach się nie stanie. To, że zhańbił się kościół to niech w tym tkwi, ale Polska musi z tej hańbiącej sytuacji jak najszybciej nie tylko się oczyścić, co pokazać, że ofiary mogą liczyć na sprawiedliwość.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka