5 obserwujących
631 notek
153k odsłony
144 odsłony

Władza która oszukuję.

Wykop Skomentuj6

Chyba już do końca, którego koniec jest bardzo blisko, władza będzie kłamać bez jakiegokolwiek opamiętania. Ich życie polityczne właśnie opiera się na kłamstwie, co niektórzy zawłaszczają nawet historię innych. Ta kłamliwa patologia, jest jakby dla nich za chlebem powszednim. Już tak się w tym zatracili, że nawet stan pandemii, wykorzystują do spłaszczania wyników i stanu faktycznego. 

Gdy wszyscy byli zachłyśnięci Szumowskiem, że jego decyzję są ukierunkowane w walce z wirusem, teraz skala oszustwa w statystykach, wyłazi jak robactwo na wiosnę. Fachowcy na samym początku pandemii w Polsce, wtedy po cichu i z obawą, kwestionowali samą walkę jak i statystyki. Dzisiaj już głośno pokazują Polsce i światu, że tak różowo to nie wygląda, bo faktyczne statystyki są całkiem inne. Pomniejszone zgony i fakt zarażenia, i propagandowa duża ilość testów. Dodatkowo ogromna pomoc szpitalom, gdy fakt jest zupełnie inny.

Władza, która raz skłamała w temacie pandemii, będzie dalej brnęła ślepo w tych kłamstwach. Tylko dlaczego w tym wszystkim, pomijając jakieś dziwne afery, jest lekarz Szumowski. Bądź co bądź profesor. Jest to nie zbyt zrozumiałe i mało logiczne, żeby, jak się na mieście mówi, dobry lekarz, specjalista o dużym doświadczeniu, dał się omotać tępej propagandzie i w sposób bezczelny zakłamywał rzeczywiste fakty. Przecież to co teraz robi, będzie mu ciążyło do końca jego życia jako lekarz. Czy takiemu człowiekowi, lekarzowi ktoś jeszcze kiedyś zaufa?

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka