5 obserwujących
631 notek
153k odsłony
48 odsłon

Władza Kaczyńskiego zagrożeniem dla zdrowia i życia Polaków.

Wykop Skomentuj

W historii zdarzały się już sytuację, gdy władza wprowadzała swoista eutanazję dla swoich obywateli. Już nie chodzi o czystość rasy i skazywanie niepełnosprawnych na uśmiercenie. Teraz mamy w Polsce moment, gdzie kasta władzy słowami Dudy, Morawieckiego czy Szumowskiego pokazuję, że zdrowie i życie jest mało ważne dla państwa. Pokazują, że nie liczy się człowiek jako jednostka. Władza wręcz w sposób zatrważający uświadamia o braku odpowiedzialności za życie i zdrowie swoich obywateli.

Pierwszy, który miał za nic zdrowie Polaków, był sam minister od zdrowia. Szumowski dał przyzwolenie na zakup maseczek bez atestu. Nie dopilnował rzeczy najistotniejszej, wręcz w sposób karygodny, najpierw wyśmiał używanie maseczek, by pózniej zakupić je bez sprawdzenia o ich przydatności do użytku. Zadziwiające jest to, że kupił to w jakiś dziwnych okolicznościach, ale to już sprawa dla prokuratora. Szumowski dodatkowo przed druga tura prezydencką wciskał brednie, że wirus jest w odwrocie. Można to nazwać namawianiem lekceważenia przepisów, które sam ustanowił i narzucił Polakom. 

Następny był kłamca Morawiecki. To on jako pierwszy, w bulwersujący sposób ogłosił Polakom, ale też całemu światu, że Polska jest praktycznie wolna od wirusa. Dodatkowo namawiał do pójścia na wybory, bo zagrożenia żadnego nie ma. Kładąc nacisk na większe uczestnictwo osób starszych. To było zmuszanie ludzi, żeby nie oglądając się na zagrożenie, poszli tłumnie bez jakiejkolwiek zabezpieczeń głosować, wszak stwierdzenie, że wirusa ie ma świadczy właśnie o tym. Jak można bredzić, że wirusa już praktycznie nie ma? To wręcz stworzenie zagrożenia do jeszcze większych ofiar. Jakim trzeba być człowiekiem, by namawiać do lekceważenia zasad, które władza sama narzuciła. Czy można poświęcić zdrowie i życie innych tylko do swoich politycznych celów? Jest to przerażające. Horror który za chwilę będzie miał konsekwencje w ilości zachorowań i śmierci.

No i jest przykład upadłego człowieka. Czyli kogoś co oprócz braku moralności i empatii, ogłosił Polakom, żeby zaprzestali obowiązkowych szczepień dzieci. Tego nie można nie tylko obronić, tak samo jak ułaskawienie pedofila, tego zdrowy na umyśle człowiek nie może po prostu zrozumieć, jak mógł to powiedzieć człowiek, który który chce mieć na uwadze dobro rodziny i dzieci. Gdy wszyscy Polacy myśleli, że gorszego syfu Duda już nie potrafi zrobić jak było z ułaskawieniem pedofila, pokazał, że może być jeszcze gorzej. Pedofil to pojedynczy dramat, ze szczepionkami to już może być dramat dla setek tysięcy rodzin. To będzie dramat za który będzie nie tylko moralnie odpowiedzialny obrońca pedofila, ale też mega wyzwanie dla służby zdrowia. To tysiące powikłań, to stany chorobowe, to dramat rodziców, którzy posłuchają Dudę. 

Dzisiaj Polacy powinni sobie uświadomić, że póki będzie trwała władza Kaczyńskiego, zdrowie i życie Polaków jest w zagrożeniu. Władza obecna to stan pandemiczny jaki istnieje teraz w Polsce. I nie jest to krytyka sama w sobie, to fakt rzeczywisty, z którego nic dobrego nie wyniknie. Zagrożenie jakie teraz władza Polakom szykuje, musi w końcu otworzyć oczy i uświadomić, że dla zaspokojenia żądzy i władzy, Kaczyński zrobi dosłownie wszystko. Dosłownie i bez mrugnięcia okiem.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale